תרגילי חיזוק לגיד bicep קרוע

קרע הגיד שריר שלך היא פגיעה קשה מאוד הנובע overexertion של השריר עקב הרמת משקל רב מדי או נופל על זרוע מושטת. יותר מ -90% מכל דמעות שרירי הזרוע מתרחשות ליד הכתף, ולא ליד המרפק, על פי אתר האינטרנט של MDGuidelines. הכאב הוא לעתים קרובות פתאומי וחד, שקדם בתחושה של קריעה או משיכה באתר הפציעה.

לעתים קרובות, ניתוח נדרש לתקן את הגיד, ולאחר כ 4 שבועות במתלה אתה יכול להתחיל לחזק את הגיד על ידי עבודה על טווח של תרגילי תנועה – עם אישור הרופא שלך. התחל על ידי פשוט מחזיק את הידיים שלך מולך עם כפות הידיים שלך כלפי מעלה. לכופף את המרפקים, לדמות תרגיל סלסול הזרוע, לכופף ככל שתוכל לפני ליישר ככל שאתה יכול. התקדמות הדרגתית לעשות את התרגיל הזה עם פריטים כגון פטיש או מרק יכול להוסיף התנגדות, המטרה של שלוש קבוצות של 10 חזרות בכל פעם.

בעוד שריר הזרוע עדיין כואב בחודשים הראשונים לאחר הניתוח, אתה יכול לעבוד על אימון איזומטרי קל בנוסף לטווח של תרגילי תנועה. החזק את הזרוע שלך כאילו היית מכופף במראה, עם המרפק שלך בזווית של 45 מעלות. להגמיש את bicep, מחזיק אותו כל עוד אתה יכול. אתם תקדם דם וחמצן לזרום לאזור הפגוע, שיסייע לרפא את האזור הפגוע מבלי לשים לחץ נוסף על הגיד.

בערך 12 שבועות לאחר הניתוח, הגיד הוא חזק מספיק כדי להיות מסוגל לעמוד במשקל קל משקל. התחל עם משקל נמוך בחזרות נמוכות, להיזהר לא overexert את השריר ולגרום דמעה נוספת, לשים אותך בחזרה בכיכר אחת. תרגילים כגון לחץ הספסל, הכתפיים הכתפיים ואת תלתלי הזרוע צריך להיעשות כדי לנסות לאט לבנות מחדש את מסת שריר הזרוע שלך, שכן זה יידרדר לאורך זמן בשל חוסר שימוש.

אי שם בין שישה לתשעה חודשים לאחר הפציעה, אתה אמור להיות מסוגל לחזור לחזור במלואו. כאשר אתה יכול להרים משקולות כבדים ללא כאב, יש תרגילים רבים שאתה יכול לעשות כדי לחזק באופן מלא את הגיד bicep שלך. דרך מצוינת לעשות זאת היא על ידי עושה bicep curls עומד, ומאפשר לך להחזיק משקל שונה בכל זרוע במידת הצורך, עם המטרה האולטימטיבית להיות להחזיק את המשקל המרבי שאתה יכול עם כל זרוע. עבודה על ארבע עד 12 חזרות אם אתה יכול, כדי לבנות את מסת שרירי רזה על הזרוע העליונה.

טווח תנועה

אימון איזומטרי

אימון קל משקל

חזרה חזרה לחוזק מלא