תרגילים יחמיר כאב coccyx?

Coccyx הוא עצם הזנב שלך, אשר יכול לסבול ממספר רב של הפרעות שהופכות מחמירות בעת פעילות גופנית. הפרעות Coccyx נע בין זיהומים וגידולים לחבורות, בליטות וציסטות. עצם הזנב נשברת לעתים נדירות, אך לעיתים קרובות היא נוטלת את עיקר הנפילות, וכתוצאה מכך חבורות או חבורות קרועות מחוברות לעצם.

אם יש לך coccydynia, או כאב עצם הזנב, ייתכן שיהיה עליך לעשות תרגילים כי לחץ על עצם הזנב שלך עד שהוא עובר. על פי קליבלנד קליניק, הגורם לכאב coccyx אינו ידוע אבל בדרך כלל בעקבות נפילה או לחץ טראומטי אחר על עצם הזנב כגון מתן תינוק. תרגילים כגון crunches שבוצעו על הרצפה או מחצלת יכול להחמיר את הסימפטומים.

בזמן שאתה מתאושש מכאב הזנב לוקח תרופות אנטי דלקתיות כגון איבופרופן כדי להפחית את הנפיחות, אתה יכול לעשות crunches שלך על כדור יציבות כדי להקל על הלחץ. יושב על כרית בדרך כלל מומלץ כאשר הכאב שוכך. תרגילים שבוצעו עומד, כגון הליכה וריצה או להתאמן על מאמן אליפטי בדרך כלל לא להחמיר את הכאב יכול להתבצע עם מעט או ללא אי נוחות.

לעתים קרובות, כאבים של Coccyx מיוחסים לעיוות של האופן שבו עצמותיך נקבעות וכתוצאה מכך עצם זנב לא יציבה. חיזוק השרירים מסביב יכול לעזור למנוע כאב בעת פעילות גופנית. סקוואט ו lunges הם תרגילי חיזוק יעיל לבצע כדי לבנות חוט הירך, gluteus ושרירי הירך כדי לעזור לך לייצב את coccyx שלך כך שזה לא יזיק בעת פעילות גופנית. גמישות היא עוד מפתח למניעת כאבי צוואר. תרגילי מתיחה כגון lunges עמוק שאתה מחזיק במיקום יכול לעזור להפחית את כמות הכאב שאתה עוברים.

תרגילים שונים אחרים יכולים להחמיר את coccyx כאשר יש לך כאב זה נגרם על ידי נפילה או טראומה אחרת. כאב coccyx גם ניתן להפנות כאב ותוצאה כאשר יש לך סיבוכים אחרים כגון שרירי הישבן מתוחים, כאבי גב או שרירי רצפת האגן נחלשת. מאז coccyx מחובר רצפת האגן, תרגילים למשוך את האגן קדימה כגון סיבוב האגן או הגשר יכול להגדיל את הלחץ על עצם הזנב הפגוע. אם הכאב נמשך, אתה צריך לראות רופא כדי לשלול גידולים להימנע מפעילויות כאב. לשנות את שגרת האימון שלך עד שיש לך לפתור את כאבי coccyx כדי למנוע נזק נוסף מתרחש.

עמדה

הימנעות

הכנה

וריאציות