תוכנית צמרות הרזיה

קח פאונד באופן סביר, או TOPS, היא תוכנית הרזיה אשר כולל הרבה תמיכה מובנית. פותח בשנת 1948 ב Milwaukee, ויסקונסין, TOPS יש לשלב תמיד מעורבות הרופא בתוכניות ירידה במשקל של חברים. למעשה, כל חבר הוא עודד לעבוד עם הרופא שלה כדי להגדיר את המטרה שלה משקל ועיצוב שלה הרזיה התוכנית.

עקרונות TOPS

תוכנית ה- TOPS בנויה על שלושה אבני יסוד: תמיכת רופאים, אחריות והכרה. ברגע שאתה עובד עם הרופא שלך כדי לפתח את תוכנית המזון שלך, תוכל לפגוש חברים אחרים לשבוע עבור תוכניות על ניהול משקל אורח חיים בריא. תוכלו לשמור על דין וחשבון על ידי שקילות שבועיות פרטיות, ולקבל תמיכה קבוצתית מתמשכת.

תכנון ארוחה

תוכנית Exchange היא חלק מרכזי במאמצי תכנון הארוחות של כל חבר. תוכנית זו משלבת סוגים ומנות של מזונות כדי להשלים תפריט יומי בריא. כלי התכנון כוללים יומני מזון מבוססי Excel ותוכניות תפריט של 28 יום. קבוצות TOPS רבות עשויות גם להמליץ ​​לך להתייעץ עם דיאטנית רשומה בתוכנית ארוחה.

הַכָּרָה

מלכתחילה, TOPS זיהה הצלחה במשקל של חברים בשלוש רמות. פרקים מקומיים וממלכתיים מתגמלים כל חבר שמשיג ושומר על מטרות הרזיה. TOPS גם מארחת השנתי הבינלאומי הכרה ימים חגיגה. חברי פרקים רבים מודים על ההישגים שלהם, זה כולל KOPS, או לשמור על פאונד באופן סביר, הזוכים. כל אחד מהחברים האלה נשאר על משקל המטרה שלו לפחות שנה אחת.

תמיכה במחקר רפואי

TOPS תמכה לאורך זמן במחקר להשמנת יתר ובעיות מטבוליות קשורות. נכון לחודש מאי 2010 TOPS תרמה מעל 6 מיליון דולר למחקר כזה בקמפוס המכללה הרפואית של ויסקונסין במילווקי. כספים אלה באים מרווחים של חברות ותרומות של חברי ה- TOPS. ממצאי המחקר פורסמו בלמעלה מ -140 כתבי עת רפואיים.

חברות ועמלות

נכון לחודש מאי 2010, TOPS יש כ 170,000 חברים ברחבי ארצות הברית, קנדה ומדינות אחרות. חברים אלה שייכים כמעט 10,000 פרקים מקומיים TOPS. ניתן גם להירשם לתוכנית TOPS באופן מקוון מבלי להשתתף בפגישות. החברות פתוחה לגברים, נשים וילדים מגיל 7 ומעלה, הפגישה הראשונה היא תמיד ללא תשלום, חברי ארצות הברית משלמים 26 דולר בשנה החל ב -2010, בתוספת שכר מקומי שבועי של עד 2 $ לחבר. רוב דמי ללכת חבר תמיכה חומרים, עם כמות קטנה ממוקד מחקר ההשמנה.