תה tazo ערער לירידה במשקל

תה ערני Tazo משווק על ידי Starbucks ו Tazo כמו תה ארוחת בוקר ממריץ. התה מורכב ממגוון של תערובות תה שחור, והוא גבוה בקפאין. על פי Medline Plus, תה שחור וקפאין נקשרו בשיפור רמות האנרגיה, ערנות נפשית ומטבוליזם כללי. כמה מחקרים הראו כי תה, כולל תה שחור, עשויה להיות השפעה כלשהי על ירידה במשקל.

ירידה במשקל

ירידה במשקל מתרחשת כאשר יש גירעון אנרגיה ואתה לשרוף יותר קלוריות ממה שאתה צורכים. זה יכול להיות מושג גם באמצעות צריכת קלוריות נמוכה או באמצעות פעילות גופנית מוגברת. לדברי MayoClinic.com, 1 lb של שומן שווה 3,500 קלוריות. כדי לאבד 1 lb של משקל מחייב אותך לשרוף 3,500 קלוריות יותר ממה שאתה לצרוך. כל ירידה במשקל תוכניות כולל פעילות גופנית ושינויים בדיאטה צריך להיעשות רק עם פיקוח של רפואי מקצועי.

תה שחור

תה שחור עשוי מן העלים בוגרים של צמח קמליה sinensis. העלים נקצרים לאחר שנפתחו והתבגרו, ומטופלים ומחומנים כדי להגביר את טעם העלים. לדברי Medline פלוס, תה שחור משמש עם מרכיבים אחרים כמו ירידה במשקל סיוע. מחקר חדש בכתב העת התזונתי קובע כי תה שחור הוכח כדי לסייע בירידה במשקל ומוריד את השומן בגוף. עם זאת, תה שחור כתוסף אובדן משקל צריך להיות נצרך במתינות בגלל התוכן הקפאין הגבוהה שלה.

אֵנֶרְגִיָה

תה שחור מכיל 2 עד 4 אחוזים קפאין, על פי Medline פלוס. קפאין משפיע על רמות האנרגיה הכוללות על ידי מתן דחיפה מהירה וחדה של אנרגיה. זה גם יכול לעזור לעורר התראה נפשית, את חילוף החומרים ואת מערכת העצבים המרכזית. לדברי Medline פלוס, 2 עד 4 כוסות קפה ליום נחשבים בטוחים יחסית עבור רוב האנשים. MayoClinic.com קובע כי זה בין 300 ל 400 מ”ג קפאין ליום.

אזהרות

שימוש כבד קפאין, כי מעל 500 עד 600 מ”ג ליום יכול להוביל למגוון של סיבוכים, כולל נדודי שינה, עצבנות, חוסר מנוחה, עצבנות, קיבה נסער, קצב הלב עלייה ורעד שרירים. על פי סטאש תה, 1 כוס תה שחור, באמצעות שקית תה אחת יש כ 40 מ”ג קפאין למנה, אם כי, תלוי כמה זמן התיק נשאר לתלול עבור תערובת של תה, התוכן קפאין יכול לנוע בין 25 ל 110 מיליגרם. צריכה מתונה של תה שחור כמשקה וכסיוע לירידה במשקל מומלצת בחום בשל תכולת הקפאין שלו.