רצים מול מרחק ארוך לרוץ הרזיה

ריצה יכול לשמש ככלי לירידה במשקל, לא משנה המטרות שלך או מיזוג הנוכחי שלך. המהירות שאתה מפעיל את ריצה או הליכה תלוי לחלוטין ברמת ההתחלה שלך, אבל סביר להניח להגדיל עם הזמן, הסיבולת והפרקטיקה. כך או כך, לסגר את נעלי הריצה שלך ואת הכותרת החוצה את הדלת היא צעד לכיוון שיפור בריאות ותחזוקה משופרת.

תחילת השלבים של הפעלת הרזיה

בתחילת משטר הריצה שלך, אתה יכול רק לרוץ במשך תקופות קצרות של זמן. יישום הליכה / ריצה קלה לתוך השלבים הראשונים של ריצה יעזור לך לרוץ עוד יותר, ולכן לשרוף יותר קלוריות. ג ‘ף Galloway, האולימפי ואת ריצה מאמן, מעריך בספרו “גלאווי של הספר על ריצה” כי “פועל כוויות על 100 קלוריות לכל קילומטר,” לא משנה את הקצב. במיוחד בתחילת האימון שלך, ללכת לרוץ לרוץ סיבולת גופנית.

איטי, יציב לרוץ בקצב

ככל שהסיבולת שלך תגדל, תוכל להמשיך לרוץ לפרקי זמן ארוכים יותר בין הפסקות. ככל שיותר קילומטרים אתה יכול לצבור במהלך הריצות שלך, יותר קלוריות אתה תהיה בוער ואת משקל לא רצוי יותר אתה הולך להיות מסוגל לשפוך. בשלב זה של הריצה שלך, לשמור על הקצב שלך איטי ויציב. אל תדחפי את עצמך ללכת מהר יותר ממה שאתה יכול בקלות, כמו זה ימנע ממך לרוץ רחוק או כל עוד אתה יכול בקצב איטי יותר.

עבודה מהירות

כמו הגוף שלך acclimates לרוץ, הקצב שלך צפוי להגדיל באופן טבעי. לדברי מייקל Mejia וג ‘ון Berardi בספרו “Scrawny כדי Brawny,” בעוצמה גבוהה פועל כוויות כ 1,323 קלוריות לשעה, בעוצמה נמוכה פועל כוויות כ 514 קלוריות לשעה אדם 150 קילו. ככל שאתה דוחף חזק יותר, כך קלוריות לשרוף יותר, גם אם אתה צריך לקחת הפסקות בין אינטרווליים לרוץ בעוצמה גבוהה.

הדיון המהיר לעומת האטי

מהיר או איטי, אתה תהיה בוערת בעצם מספר זהה של קלוריות לכל קילומטר בעת הריצה. קשה יותר את המאמץ, פחות קילומטרים תוכל לכסות, ולהיפך. זכור כי הגוף שלך צמיגים של עושה את אותו אמון כל יום, לא משנה את הספורט. אם אתה יוצא החוצה לרוץ שלושה קילומטרים כל יום באותו קצב הגוף שלך יהיה להאט את התגובה שלך המאמצים שלך, ואת הירידה במשקל וביצועים סביר להניח הרמה. לשנות את האימונים שלך מיום ליום, תוך שילוב מהיר ימים איטיים לתוך תוכנית הריצה השבועית שלך, והגוף שלך ימשיך להגיב על האימון שלך.

הרזיה עבור הרזיה

גלאווי קובע כי כדי לגייס שומן לרדת במשקל, “עדיף לרוץ 40-60 דקות שלוש פעמים בשבוע, מ 20 עד 30 דקות שש פעמים בשבוע.” אלה יותר אימונים הפעלות לעזור לך לאבד משקל לא רצויות תוך בניית הסיבולת ואת כושר הכולל. אתה יכול לשלב 40 עד 60 דקות רץ לתוך האימונים שלך דרך ארוכה, מרחק איטי או מהירות עבודה עם הפסקה מעת לעת, ואת הגוף שלך יגיב על ידי שריפת קלוריות לאבד משקל.