רגליים עוטפות לריצה יחפה

תומכי ריצה יחפה מאמינים שהפעולה מפחיתה את הלחץ על העקבים ואת כפות הרגליים, מה שמפחיתה את הסיכוי לפגיעה ברגל. בעוד מחקר על ריצה יחפה חסר, אנשים בכל רחבי העולם לרוץ ללא הרכבת נעליים או גרביים.

סרט דביק

סרט דביק הוא דרך עממית עמידה כדי לעטוף את הרגליים תוך כדי ריצה. שלא כמו מסוך קלטת אחרים, קלטות דביק, סרט דביק קל להסיר, גרימת גירוי מינימלי לעור שלך. כדי לעטוף את הרגליים, פשוט לחתוך חתיכות קטנות של סרט דביק, גלישת כל אחד סביב החלקים התחתונים של בהונות. מכאן, לקחת עוד, חתיכה גדולה יותר לעטוף אותו סביב הבסיס והתחתית של העקב שלך לתמיכה נוספת תוך כדי ריצה.

עטיפות בד

אריזות בד, כגון תחבושת אלסטית, ניתן להשתמש כמו עוטפת את הרגליים בזמן ריצה יחפה. אריזות בד הם אידיאליים עבור אנשים הזקוקים כרית קלה תמיכה הקרסול נוסף תוך כדי ריצה. כדי לעטוף את הרגל, לעטוף את הבד סביב הקרסול שלך כמה פעמים לפני גלישת אותו סביב החלק התחתון של הרגל. מכאן, לעטוף את האמצע של הרגל שלך לפני עוטפת אותו בחזרה בחלק העליון של הקרסול. אבטח את העטיפה עם שרוך מתכת קטן או מהדק בד.

Base Baseing

אם יש לך גישה מינימליסטית ריצה יחפה אבל צריך הגנה קצת, להחיל כמה רזה רצועות של סרט לבן תחבושת על הרגליים. למדוד את תחתית הרגליים. חותכים כמה חתיכות של קלטת ולהחיל את הקלטת ישירות תחתית הרגליים. אם אתה רוצה כיסוי נוסף, נסה ליישם את הקלטת בשיטה crisscross כדי לכסות שטח יותר.

זְהִירוּת

בעוד ריצה יחפה היא ספורט פופולרי שיכול לשפר את הסיבולת ואת בריאות הלב וכלי הדם שלך, חשוב להשתמש בזהירות זהיר כאשר עוסקים ספורט אנרגיה גבוהה. שוחח עם הרופא שלך כדי לוודא שאתה בריא מספיק כדי לעסוק בריצה יחפה. אם יש לך רגליים רגישות, ריצה יחפה עשויה להיות תהליך כואב. ודא שהאזור שבו אתה מתכנן לרוץ יחף נקי מאובייקטים מזיקים, כגון סלעים ומקלות.