פרו & חסרונות של דיאטה אזור

הדיאטה הטובה ביותר היא זו שאתה יכול לדבוק, אבל מציאת כי דיאטה יכול לקחת קצת מאמץ וניסויים. דיאטה אזור היא דיאטה נמוכה אינדקס גליקמי, כלומר, היא כוללת בעיקר מזונות שאינם גורמים קוצים גדולים ברמות הסוכר בדם. מייסד התזונה, ד”ר בארי סירס, ממליץ על דיאטה הכוללת פרופורציות מסוימות של כל שומן, פחמימות וחלבונים. בעוד דיאטה אזור יכול להיות כמה השפעות מועילות על משקל ובריאות, זה לא עבור כולם.

הרזיה וסיכון למחלות לב

בעקבות דיאטה של ​​אזור עשוי לעזור לך לרדת במשקל ולהפחית את הסיכון למחלות לב, על פי מחקר שפורסם ב “Journal of American Medical Association” בינואר 2005. עודף משקל המשתתפים אשר בעקבות דיאטה אזור במשך שנה איבדה קטן כמות המשקל, על 8 פאונד, ושיפור יחסי הכולסטרול שלהם, ובכך להקטין את הסיכון למחלות לב.

תוכן

דיאטה אזור מאוזן יחסית כשמדובר micronutrients. שלא כמו דיאטות ידועות אחרות, כגון דיאטת אטקינס ותזונה של אורניש, אשר הגדילו את הסיכון לחסרים במיקרו-תזונה, משתתפי המחקר שעקבו אחרי דיאטת זון במשך שנה הפחיתו את הסיכון לחסרונות של חומרים תזונתיים, על פי מחקר שפורסם ב ” The American Journal of קליני תזונה “באוגוסט 2010.

לא לכולם

ספורטאים אולי כדאי להימנע בעקבות דיאטה אזור. על פי מחקר שפורסם בעיתון “Journal of Strength and Strength Research” בפברואר 2002, הספורטאים שהלכו בעקבות דיאטה זו ירדו במשקל, אך גם איבדו את הסיבולת, ונעשו מותשים מהר יותר במהלך הפעילות לאחר מעקב אחר דיאטת Zone במשך שבוע.

שאלות בסיסיות

אחד המרכיבים העיקריים של דיאטה אזור הוא היחס של פחמימות 40 אחוז ל 30 אחוז שומן ו -30 אחוז חלבון. עם זאת, על פי מומחים תזונה, כגון וולטר Willett ואסתר קים מבית הספר הרווארד לבריאות הציבור, אין מספיק ראיות לגבי היתרונות של אכילת מזונות המכילים אלה פרופורציות ספציפיות של חומרים מזינים. מאמר שפורסם ב “Journal of American College of Nutrition” בפברואר 2003 גם מעלה שאלות לגבי הבסיס המדעי של דיאטה אזורית.

קשה לעקוב

מאז כל ארוחה על דיאטה אזור צריך להיות 40 עד 30 30 התפלגות macronutrient המומלץ על ידי דיאטה, זה יכול להיות קשה זמן רב כדי לעקוב אחר הדיאטה. דיאטה זו יכולה להיות גם נמוכה מאוד קלוריות, עם רק כ -1,000 ליום, על פי אתר האינטרנט של PBS Scientific American Frontiers, אשר עשוי להשאיר אנשים רבים חשים רעב.