פעוט ציפורן בעיות

אמצעי מניעה יכולים להפחית את הסיכון של פעוט שלך לבעיות ציפורן. אם פעוט שלך באופן קבוע יש בעיות ציפורן או יש תסמינים שאינם נעלמים ללא קשר למאמץ הטוב ביותר שלך, לקבוע פגישה עם פודיאטר כך הקלה יכול להתרחש בהקדם האפשרי.

גורם ל

ישנן מספר סיבות של בעיות ציפורן שיכול להשפיע על פעוט שלך. חטא של ציפורן יכולה להתרחש אם ציפורן הוא נפגע, כגון מ פעוט הפלה משהו כבד על הרגל שלו. על פי ePodiatry.com, טראומה על הציפורן מגדילה את הסיכון של ציפורניים חודרנית. ציפורניים צולבות נפוצים להתרחש כאשר המסמר גדל לתוך העור הסובב, לפעמים למעשה חודר את העור. במקרים נדירים, פעוטך עלול לפתח זיהום פטריית ציפורן, אולם זה קורה לרוב אצל מבוגרים.

זיהוי

מסמר חבול הוא הכי קל לזהות, כי הציפורן של פעוט שלך יופיע שחור וכחול, דומה חבורה בכל מקום על הגוף. ציפורניים צולבות לעיתים קרובות להתרחש על הבוהן. הכאב הקשור לציפורן חודרנית מתחיל לעתים קרובות להיות מתון, אך ככל שהציפורן מתחילה להתרחב לתוך העור, הכאב גורם לתחושה פועמת, שהיא עדינה לגעת בה. המיקום שבו הציפורן לוחצת לתוך העור עשוי להופיע אדום, דלקתי או מוגלה נוכח. אם הפעוט שלך יש פטריה ציפורן, הציפורן עשויה להופיע מעוותת ועבה. הצבע יהיה בדרך כלל כהה יותר, וייתכן שיהיה גוון צהוב.

יַחַס

ציפורניים חזה יכול לעתים קרובות ללכת מטופל, עם זאת, על פי מרכז Footcare משפחה, אם הכאב הוא חמור, ייתכן שיהיה צורך להסיר או לקדוח לתוך כדי להקל על הלחץ. פודיאטריסט יכול בדרך כלל לקצץ בפינה של ציפורן חודרנית. אם הבוהן נגועה מסמר צומח, אנטיביוטיקה לעיתים קרובות ייקבע. במקרה הגרוע ביותר, חלק מן הציפורן יהיה צורך להסיר כירורגי או לצמיתות או באופן זמני. לדברי Mayo Clinic, עבור זיהום פטרייתי, תרופות נגד פטריות דרך הפה הוא יעיל יותר מאשר אקטואלי. אם הזיהום הפטרייתי הוא חמור, ייתכן שיהיה צורך בניתוחים. תמיד לשטוף את הידיים לאחר נגיעה זיהום פטרייתי פעוט שלך כדי להפחית את הסיכון של התפשטות הזיהום.

מְנִיעָה

כדי למנוע ציפורני חודר, לחתוך את הציפורניים ישר על פני ולהימנע חיתוך אותם קצר מדי. לובש נעליים צמוד וגרביים מגדילה את הסיכון של פעוט שלך מסמרים צומח, כדי להיות בטוח הנעלה מצויד כראוי. נעל פתוחה תשאיר את הנעל מלחץ את הציפורן לתוך העור. בנוסף, כמה נעליים יש סוליות ברור המאפשרים לך להציג את כף הרגל של פעוט שלך כפי שהוא גדל, כך שאתה יכול לרכוש גודל חדש ברגע הנעל נראה קטן מדי.כדי למנוע זיהום פטרייתי, לשמור על הרגליים יבש ונקי. אם הפעוט שלך יהיה בבריכה הציבורית או מקלחת, להיות בטוח שהוא לובש כפכפים או נעלי שחייה. לדברי Mayo Clinic, גרביים סינתטיים לשמור על הרגליים יבש יותר מאשר כותנה או גרבי צמר. בעוד בבית, לקחת את הנעליים של פעוט שלך כדי להפחית את מלכודת של לחות סביב רגליו. חבורות ניתן למנוע על ידי childproofing הבית שלך ושמירה על חפצים כבדים מחוץ להגיע פעוט שלך.

גְזִירָה

על פי האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים, ציפורני הרגליים של תינוקך זקוקות רק פעם אחת לחודש, משום שהן גדלות לאט יותר מציפורניים. עדיף להשתמש בלוח ריפוד רך כדי להקטין את אורך הציפורניים של פעוטך, משום שהגשה מפחיתה את הסיכון לחיתוך הציפורניים. אם אתה מעדיף לקצץ קליפרס, לחתוך את הציפורניים בזמן הפעוט שלך הוא ישן כדי שהוא לא יזוז במהלך ההליך. תמיד להשתמש בלוח אמרי להחליק קצוות חדים, אשר תפחית את הסיכוי של הציפורן חודר את העור.