מתי אני מפסיק לקחת ויטמינים טרום לידתי?

ויטמינים טרום לידתי מומלץ לעתים קרובות לפני, במהלך ואחרי הריון. לאחר ההריון שלך הוא מעל, אתה יכול להמשיך ליהנות מן ההריון שלך אם אתה breastfeeding. ללא קלט מתמיד של הרופא שלך, אתה עלול להיות מבולבל לגבי כאשר אתה יכול לעבור בחזרה מולטי ויטמין סטנדרטי. לפני שתפסיק את הלידה שלך, יש כמה דברים לשקול.

אם אתה בהריון, רוב הסיכויים שאתה כבר לוקח ויטמין טרום לידתי כל יום. זה חשוב: ויטמינים טרום לידתיים מכילים ויטמינים ומינרלים יותר מאשר המולטי ויטמין הממוצע, אפילו אחד המיועד במיוחד לצרכים של נשים. בעוד השליש הראשון של ההריון הוא הדגיש לעתים קרובות כזמן חשוב עבור ויטמינים טרום לידתי כדי לקבל את התינוק כדי להתחיל בריא, prenatals חשובים למשך ההריון שלך. כמו התינוק שלך ממשיך לגדול ולהתפתח, הוא יזדקק אלה חומרים מזינים נוספים. אם prenatals הם עושים לך חולה, נסה לקחת אותם עם חטיף או מאוחר יותר ביום, אבל להמשיך לקחת אותם אלא אם אמר אחרת על ידי הרופא שלך.

אחרי שהיית התינוק לא בהכרח הזמן לעצור את prenatals. אם הינך מניקה, ייתכן שתרצה לשמור אותם בשגרה היומיומית שלך. אמהות מניקות אינן מגדלות עוד תינוק בתוכם, אבל הן עדיין מגדלות תינוק מחוץ להן: חלב אם הוא כל התינוקות הזקוקים לתזונה. התוכן של חלב אם של אישה תלוי בחומרים המזינים שהיא אוכלת. הקואליציה הנקה של וושינגטון ממליצה להמשיך ויטמין טרום לידתי שלך כדי להבטיח שתקבל מספיק חומרים מזינים חיוניים רבים, כגון חומצה פולית, סידן וברזל. גם אם אתה לא breastfeeding, prenatals ממשיך יעזור לך לבנות חנויות ברזל כי היו מדולדל במהלך הלידה. אתה יכול לבחור לשנות מולטי ויטמין בשלב זה, עם זאת, עליך לבדוק תחילה עם הרופא שלך כדי לוודא מולטי ויטמין מספיק לצרכים שלך ושל התינוק שלך, או אם אתה צריך להמשיך עם הלידה שלך.

ברגע שהתינוק שלך נולד ואתה גם לא breastfeeding או שהפסקת breastfeeding, זה בסדר להפסיק לקחת את טרום לידתי. כמה נשים בוחרות להמשיך פשוט לצרכים תזונתיים, עם זאת, קולומביה בריאות קובע כי אם אתה לא בהריון או תכנון הריון, ויטמין טרום לידתי עשוי למעשה לספק לך יותר מדי תזונה נוספת. נשים לא נוגעות זקוקות רק לשני שלישים מהברזל שאשה הרה זקוקה לו. נשים הנוטלות ברזל בכל יום מסתכנות לפתח רעילות ברזל לאורך זמן, כמו המינרל מאוחסן בגוף. אם לא בשימוש, זה יכול לגרום לתסמינים של עיכול מוטרד ואפילו מוות.

נשים המנסות להיכנס להריון צריכות להתחיל לקחת ויטמין טרום לידתי כמה חודשים לפני כן כדי להכין את הגוף להריון. אם בחרת להניק את התינוק שלך והם מוכנים להתחיל לנסות עבור הבא, הרופא שלך עשוי לייעץ לך לא להפסיק לקחת את הויטמין טרום לידתי בכלל. לחלופין, ייתכן שיהיה רק ​​כמה חודשים של זמן ההשבתה בין הריונות. לא משנה מה המקרה, לערב את הרופא שלך בכל פעם שאתה שוקל שינוי מ תוסף אחד למשנהו, במיוחד כאשר הוא כרוך ויטמינים טרום לידתי.

Prenatals במהלך הריון

Prenatals לאחר הריון

לאחר הנקה

תכנון הבא?