מייבשי המכה הטובים ביותר לשיער שחור

מייבשי המכה הטובה ביותר היום יש תכונות רבות כי הם מועילים לשמירה על שיער בריא של כל סוגי ומרקמים, כולל שיער אפרו אמריקאי. כי שיער אמריקאי אפריקאי נוטה להיות שביר, ולשבור בקלות אם זה לא מטופל בקפידה, הקונים צריכים לחפש מודלים עם קרמי ו טורמלין infused חימום אלמנטים כי שיער יבש באמצעות יונית או רחוק אינפרא אדום הטכנולוגיה. תכונות אלה לנעול לחות וסוכני מיזוג אחרים לתוך הגדילים שלך, משאיר שיער רך ומבריק. מנועים שקטים וידיות מעוצבות ארגונומית הן תכונות רצויות אחרות.

מכשולים נפוצים

שקול את הצרכים שלך ואת הרגלי השימוש בעת קבלת ההחלטה לרכוש. לדוגמה, אתה לא צריך לקנות את המייבש הכי יקר אם אתה לא משתמש בו לעתים קרובות. מצד שני, אם מייבש שיער התקציב משמש לעתים קרובות, אלמנט החימום עשוי לשרוף במהירות. בחר מייבש מכה שלך על התכונות הבסיסיות שלה ולא על סגנונות הסטיילינג שלה. בדוק תמיד את פרטי האחריות של היצרן ושל מדיניות ההחזרה של הספק לפני הרכישה, כדי לוודא שיש לך אפשרות להחזיר, להחליף או להחליף מודל שאינו פועל עבורך.

איפה לקנות

קמעונאים מקוונים כגון Folica ו Misikko לשאת מבחר של מייבשי שיער high-end ויש גם אלפי הצרכנים ביקורות כדי לעזור לך לקבל החלטה. חנויות יופי כגון סאלי יופי אולטה למכור מבחר טוב של מייבשי במחיר בינוני. הן סאלי ביוטי והן אולטה הן קמעונאים לבנים וטיח עם חנויות מקוונות. אם אתה הולך לאחד המיקומים הפיזיים שלהם, אתה יכול לשאול שאלות על מודלים שונים ולקבל ייעוץ של שותפים המכירות על הבחירה הנכונה. סמים ומרכולים הנחה כמו יעד Walmart הם מקומות טובים לקנות מודלים במחיר התקציב.

עֲלוּת

החל מספטמבר 2010, אתה יכול לצפות לשלם עד 200 $ עבור high-end מייבשי המייבש כגון FHI, CHI ו T3. מודלים במחיר בינוני כגון Jilbere de Paris ו Babyliss טווח במחיר של כ 50 $ ל 100 $. מודלים מחיר התקציב נפוץ למצוא חנויות סמים הנחה מארטס כגון Conair ו Revlon הם בדרך כלל במחיר של $ 20 ל $ 50.

השוואת מחירים

דגמים מתקדמים המשמשים לעיתים קרובות בסלונים מקצועיים לעתים קרובות תכונה עיצובים ארגונומיים קל, מועיל הן עבור מעצבים שמשתמשים בהם כל יום עבור משתמשים ביתיים עם שיער ארוך או סמיך לייבוש. מצד שני, מודלים זולים יותר יכול להיות כבד יותר וקשה יותר לטפל. מייבשי Pricier יש הגדרות חום מרובים לבחירה, ואילו מודלים התקציב עשוי להיות רק “גבוה” הגדרה “נמוך”. שתי התכונות החשובות ביותר לחפש בכל טווח מחיר הם מנוע שפועלת לפחות 1800 וואט עבור זמן ייבוש מהיר אלמנט ייבוש המשתמשת בטכנולוגיה “יונית”.

אביזרים

רוב מייבשי לכלול מספר סגנונות מצורפים כגון ריכוזים, מפזרים, מסרקים ומברשות. אלה יכולים גם לרכוש בנפרד בחנויות אספקת היופי. כלי עיצוב נפרד יכול לשמש גם. מברשות חזיר עגול ליצור תוצאות חלקה כאשר מכה ייבוש כימי שיער אמריקאי אפריקני, אבל לא יכול לעבוד גם עבור שיער טבעי מתולתל מאוד. לחלופין, מברשת חבית קרמיקה עם זיפים פלסטיק מחוזק, מברשת ההנעה או מסרק שיניים בינוני גם טוב מכה כלים ייבוש שיער מתולתל מאוד. מברשות איכות ומסרקים נמכרים באספקה ​​יופי ובתי מרקחת במחירים סבירים.

מסרק “פיק” מסרק עיצוב יכול להיות שימושי כאשר מכה ייבוש מרקם אפריקני מאוד אמריקאי. אם אתם מעדיפים מסרק מצורף, חפשו אחד מתוכנן להצמיד לתוך הזרבובית של המייבש שלך במקום להחליק על הזרבובית, כי שקופיות על קבצים מצורפים אינם בטוחים נוטים לעוף במהלך הסטיילינג. מייבשי הפתיחה בצד אינם נפוצים כמו מייבשי זרבובית קדמיים, אך יכולים להיות שימושיים לייבוש ועיצוב שיער קצר או מפותל היטב. על פי דיווחי הצרכנים, זמני הייבוש לא השתנו הרבה בין התקציב לבין מייבשי שיער במחיר גבוה.

טיפים פנימאי