מה cardio מכונות רזה המותניים שלך?

שילינג קילוגרמים מן המותניים שלך הוא לא קשה כמעט כמו שאתה יכול להאמין, כל עוד אתה שם את המאמץ על המחשב האהוב עליך. כל מכשיר Cardiovascular בחדר הכושר שלך מציע יתרונות שונים על הבא, אבל כשמדובר בשורה התחתונה של ירידה במשקל, זמן ועוצמה לקחת את העוגה על איזו מכונה אתה משתמש. בעוד המטרה הסופית שלך עשויה להיות ירידה בגדלים המותניים, cardio שורף קלוריות מכל הגוף שלך, לא רק את המותניים. אז אם אתה חושש הפגישה הבאה הליכון שלך בחדר הכושר, לשנות את הדברים ופגע בעוצמה הנכונה כדי לרזות את כל הגוף.

הנה השורה התחתונה

לא משנה איזה מכונת אירוביים תבחר, הגורמים החשובים ביותר עבור הרזיה המותניים שלך הם זמן ועוצמה. עבור ירידה במשקל, ארה”ב מחלקת הבריאות והשרות האנושי של “2008 פעילות גופנית הנחיות עבור האמריקאים” ממליץ 300 דקות של אירובי בעוצמה בינונית או 150 דקות של אינטנסיביות אירובית גבוהה בשבוע. בעת ביצוע פעילות גופנית ברמה מתונה של אינטנסיביות, אתה אמור להיות מסוגל לדבר אבל לא לשיר. במהלך אינטנסיביות ברמה גבוהה אתה לא אמור להיות מסוגל לומר יותר מאשר כמה מילים לפני עצירת נשימה.

פסולת כי המותניים

לדברי המועצה האמריקנית על תרגיל, הליכון הוא מכונת אירוביים אופטימלית שריפת קלוריות בהשוואה לממש על מכונות חלופיות באותה רמה של אינטנסיביות. כמו בכל צורות התרגיל, עוצמתך קובעת כמה קלוריות אתה צורב במהלך האימון שלך על ההליכון. בעוד שאדם במשקל 155 ק”ג שורף 372 קלוריות ב -30 דקות בריצה של 6 קמ”ש, אותו אדם שורף 149 קלוריות ב -3.5 מייל לשעה.

הבנים שלי צריכים הפסקה

אם אתה נהנה לרוץ אבל צריך פחות מתח על המפרקים שלך, אליפטי הוא המכשיר שלך. מכונות אליפטיות רבות לבוא עם תכונות הגוף העליון, ומאפשר את הזרועות והחזה להתאמן תוך בעיקר עובד הגוף התחתון שלך, וכתוצאה מכך מספר כולל גבוה יותר של קלוריות שנשרפו. מפגש של 30 דקות עבור אדם 155 פאונד על אליפטי הולך לשרוף בסביבות 335 קלוריות. כאשר פעילות גופנית בעוצמה גבוהה יותר, מתחילים למצוא את אליפטי קל יותר לטפל בגלל ההשפעה הנמוכה על המפרקים.

לרכוב על המותניים החדשים שלך

צורות ישיבה של cardio הם גם יעילים עבור להרזיה את קו המותניים. על פי מחקר שפורסם ב -1991 ב “רפואה ומדעים בספורט ופעילות גופנית”, נסיעה של 45 דקות בתנועת אופניים נייחת משפרת את חילוף החומרים שלכם ושורפת קלוריות נוספות במשך 14 השעות הקרובות. במהלך תקופה זו 14 שעות, אתה לשרוף תוספת של 37 אחוזים קלוריות שנשרפו במהלך הפגישה אופניים. מאז אופניים הם לא נושאת משקל מכונות, הם המומלץ slimmer המותניים אם הליכה או עומד על תקופות ממושכות גורם לך אי נוחות.

בעוד כל מכונה מציעה יתרון שונה, את התרגיל Cardiovascular כי אתה מקל על וליהנות הוא גוזם המותניים הטוב ביותר של כל. אם אתה נהנה steirstepper ו rower אבל שונא את ההליכון, לבחור מכונות אלה במקום ההליכון. הדאגה העיקרית כאשר להרזיה את המותניים היא לדבוק בעוצמה ואת כמות הזמן המומלץ על ידי “2008 פעילות גופנית הנחיות עבור האמריקנים.”

מטוסים, רכבות ומובילים