מה קורה ב 35 שבועות של הריון?

הריון גורם לגוף שלך לשנות מגוון של סימפטומים להגיח כמו התינוק שלך מפתחת. סימפטומים חמורים לעתים קרובות של השליש הראשון לתת דרך לנוחות של השליש השני, אשר בסופו של דבר מוביל לחוסר נוחות מנוגדים של השליש השלישי. ב 35 שבועות, אתה מתקרב למתוח הביתה, התינוק שלך הוא פיתח כמעט לחלוטין ואתה יכול להיות הדגיש נפשית, פיזית ונפשית. לדעת שאתה מטפח את הצמיחה והתפתחות של התינוק שלך יכול לעזור לך לעבור את חמשת השבועות האחרונים של ההריון.

ב 35 שבועות, התינוק שלך הוא מעל 5 ק”ג. בין 16 ל 20 אינץ ‘. ככל שהתינוק גדל, החדר ברחם שלך פוחת ואתה עלול להתחיל להרגיש ירידה בתנועה מהתינוק. בזמן שאתה עדיין צריך להרגיש תנועות חזקות כמו התינוק שלך ממשיך למתוח ולהעביר לעתים קרובות, סביר להניח שאתה לא מרגיש את הטלות ולחמניות כי הם נפוצים בתחילת ההריון כמו התינוק שלך הופך להיות גדול יותר יש מקום לזוז. לדבר עם הרופא שלך על ירידה פתאומית בתנועה או אם אתה מרגיש שום תנועה בכלל במשך כמה שעות.

התינוק שלך מפותח כמעט עד 35 שבועות, אפילו בכליות ובכבד. בעוד המוח עדיין מתפתח, התינוק שלך עלול לשרוד מחוץ לרחם ב -35 שבועות. העובר יהיה בעיקר לבזבז את הזמן המוביל עד הלידה לשים על משקל יותר – כמו 8 עד 12 עוז. בשבוע. התינוק שלך ייחשב לטווח מלא ב 37 עד 38 שבועות.

בעוד התינוק שלך גדל, לשים משקל ו מסיימת פיתוח המוח, אתה עלול להיות מרגיש יותר ויותר לא נוח. בטן מתרחבת שלך יכול לגרום לך להרגיש איטי ומסורבל, ואתה עלול להתקשות למצוא מיקום שינה נוח בלילה. המפרקים והשרירים שלך יתחילו להתכונן לקראת הלידה, אז אתה עלול למצוא את עצמך קלוש מהרגיל. ודא שיש לך תמיכה נאותה בעת שימוש במדרגות או לעסוק בפעילויות הדורשות איזון. בין 35 ל 37 שבועות, הרופא שלך ינהל מבחן ספוגית עבור סטרפטוקוצי קבוצה B, וירוס שיכול לגרום לדלקת התינוק שלך. אם הבדיקה חיובית, אתה פשוט לשים על אנטיביוטיקה במהלך הלידה ואת הלידה כדי להגן על התינוק שלך.

אם אתם בסיכון לעבודה מוקדמת, אשר כוללת התכווצויות מוקדמות, להיות בהריון עם מכפילים או סובלים מרעלת הריון, קרע ממברנה או מחלות אחרות, יש סיכוי התינוק שלך יכול להיוולד ב 35 שבועות. בעוד שמוח של תינוק בן 35 שבועות עדיין לא פותח במלואו, יש לו סיכוי טוב להישרדות בריאה אם ​​נולד חמישה שבועות מוקדם. לידה מוקדמת עלולה לגרום לסוף קצר ביחידה לטיפול נמרץ בילודים בזמן שהתינוק לומד לאכול וכמו שהריאות שלו מתפתחות מספיק כדי שתוכל לקחת אותו הביתה.

צמיחה וגודל

התפתחות

תסמינים

פרמטוריזם