מה מטרת החזרים בדואר?

מוצרים מפורסמים לעתים קרובות במחיר אטרקטיבי מאוד, אבל אתה מגלה לתפוס כאשר אתה קורא את האותיות הקטנות. אתה חייב לשלם מחיר גבוה יותר בעת הרכישה, ולאחר מכן בדואר טופס מיוחד וניירת אחרים כדי לקבל חלק הכסף שלך החזר באמצעות המחאה הנחה או כרטיס מתנה. אתה בדרך כלל צריך לחכות כמה שבועות או אפילו חודשים לפני הכסף מגיע. Mail-in rebates יש מטרה והטבות עבור הצרכנים, אשר יכול לחסוך כסף באמצעות אותם בתבונה, וגם עבור חברות המציעות אותם.

הַגדָרָה

הנחה בדואר היא החזר חלקי על מחיר הרכישה של פריט מסוים. הלקוח קונה אותו ומקבל טופס למלא ולשלוח בחזרה כדי לבקש את ההחזר. הוא גם נדרש לשלוח הוכחה הרכישה, ועדת הסחר הפדרלית (FTC) אומר. זה עשוי להיות מורכב קבלה, ברקוד מהחבילה של פריט או משהו אחר המיועד על ידי היצרן. המחאה או כרטיס מתנה נשלחים לצרכן לאחר הניירת נבדקת כדי לוודא את הטופס היה מלא במדויק את התיעוד הנכון נכלל.

מסגרת זמן

הנחות בדרך כלל לרוץ לתקופה מסוימת. עליך לרכוש את הפריט המיועד במהלך פרק זמן של קידום מכירות ולשלוח את בקשת ההחזר שלך תוך תקופה מסוימת. בקשת החזר שלך תידחה אם תשלח אותה לאחר סיום המבצע, כך מזהיר Better Business Bureau (BBB). בדרך כלל אתה מקבל את ההחזר הנחה שלך כ 12 שבועות, על פי ה- FTC. מטרת מסגרת הזמן היא להפוך את הצרכנים לפעול במהירות אם הם רוצים לקבל את כספם. אחרת, יצרן המוצר מקבל לשמור אותו.

הטבות לצרכן

הצרכנים מתמצא יכול להפיק תועלת דואר ב- rebates על ידי שמירת כמויות משמעותיות של כסף. מטרת החזר היא למשוך קונים, ואנשים רבים מודעים לתקציב צופים במודעות עבור פריטים עם הצעות הנחה אטרקטיביות. כמה דואר ב rebates מוצעים על פריטים זולים יחסית רק סכום של כמה דולרים. חלקם מחוברים פריטים כרטיס גדול כגון מחשבים או מכשירים, אלה עשויים להציע סכום הנחה משמעותית.

הטבות החברה

חברות מציעות הנחות במקום להוזיל זמנית את מחיר המוצר משום שהן יודעות שאחוז מסוים של קונים לא יטרח לבקש את ההנחה בכלל, וחלק יגיש את זה בצורה שגויה, מה שיגרום לדחיית התביעה. המטרה היא לחסוך כסף עבור החברה כי זה לא צריך לתת את ההצעה המיוחדת לכל מי קונה את הפריט. זה רק הולך למי טורחים לבקש את זה. החברה גם מקבלת לשמור על הכסף שלה בבנק עד בדיקות מעובדים, והיא ממשיכה להרוויח ריבית עבור אותה תקופה נוספת. BBB מסביר כי חברות מסוימות לשלוח כרטיסי מתנה במקום המחאה. המטרה היא להשיג את הצרכן להוציא את הכסף הנחה על ידי קניית משהו בבית מסוים קמעונאי.

אַזהָרָה

ה- FTC מזהיר כי כמה חברות לצייר קונים עם החזרים אטרקטיביים, ואז לא לשלוח את הבדיקות המובטחות או לשלוח אותם מאוחר מאוד. המטרה של זה היא להשיג יותר אנשים לקנות את המוצרים של החברה מבלי בעצם צורך לשלם להם את הסכום הבטיח או להחזיק את הכסף יותר כך זה מרוויח יותר עניין. ה- FTC אומר שזה לוקח דיווחים על חברות למשוך את הטריק הזה, והוא גם ממליץ לדווח להם למשרד היועץ המשפטי של המדינה שלך ואת BBB.