מה זה קעקוע ירוק סבון?

אמנים מקצועיים קעקוע להשתמש המותג תמיסת סבון ירוק לפני, במהלך ואחרי הליך קעקוע. סבון ברמה רפואית, סבון ירוק אינו זמין בחנויות, רק מחברות אספקה ​​רפואית וקעקוע. זה נקרא “סבון ירוק” על ידי אמנים קעקוע, מי למקם את הסבון לתוך בקבוק תרסיס לדלל את הסבון עם מים לפני הליך קעקוע. בקבוק הריסוס מאפשר לאמן הקעקוע ליישם את הפתרון למספר לקוחות של קעקוע מבלי לגעת בעור של לקוח, כדי לשמור על ההליך הסניטרי.

סבון ירוק לחיטוי

תמיסת סבון ירוק sanitizes את העור של לקוח קעקוע לפני האמן מתחיל את הקעקוע. אמן הקעקועים מנגב את העור של הלקוח עם מגבת נייר חד פעמית לאחר ריסוס סבון ירוק על העור, תוך לבוש זוג טרי של כפפות לטקס או ניטריל. הסבון הירוק מרטיב את העור של הלקוח תוך חיטוי האזור כדי להכין את העור להסרת שיער. בעוד הסבון הירוק הוא על העור של הלקוח, האמן קעקוע shaves את החלק בגוף כדי למנוע שערות צומח מן המחט נכנס העור על מנת להקל על העברת סטנסיל.

החלת הקעקוע

לאחר גילוח העור באזור המיועד לקעקוע, אמן הקעקועים יהיה לנגב את העור שוב עם מגבת נייר וסבון ירוק כדי להסיר כל שיער רופף. אמן הקעקועים מרסס את העור שלך שוב כדי להרטיב את העור נקי, מגולח. אתה תתבקש לעמוד בשקט בזמן האמן קעקוע חל את סטנסיל עבור הקעקוע שלך. סטנסיל קעקוע הוא מתאר של עיצוב הקעקוע שלך על נייר העברה, אשר אמן הקעקוע שלך משתמשת כנקודת התייחסות בעת ביצוע הקעקוע שלך. אמן הקעקועים יקלף את נייר הסטנסיל לאחר דקה או שתיים ויבקש ממך להסתכל על הסטנסיל ולאשר את המיקום של העיצוב. אם העיצוב הוא ממוקם בצורה לא נכונה או צריך להסיר את שינוי העיצוב של הרגע האחרון, אמן הקעקועים יהיה לרסס את הסטנסיל סגול עם סבון ירוק לנגב עם מגבת נייר כדי להסיר את הסטנסיל.

כאשר דיו פוגש עור

בגלל סבון הירוק הוא עשה ללא צבעים עם תוכן אלכוהול נמוך, סבון ירוק משמש גם כסוכן מנגב במהלך הליך קעקוע. במהלך ההליך קעקוע שלך, אמן קעקוע יהיה לנגב דיו עודף את הקעקוע תוך ביצוע המתאר ואת ההצללה. הסרת דיו עודף מאפשר אמן קעקוע כדי להציג את השורה הבאה בתכנון כדי לבחון את השורות הקודמות או הצללה במקרה דיו נוסף הוא הכרחי. הניגוב הקבוע של הדיו מהעור שלך עלול לגרום לגירוי בעור שלך עם מוצרים בעלי תוכן אלכוהול גבוה או ניחוחות חזקים או צבעים.

ניקוי לאחר מכן

אמן הקעקועים יהיה לנגב דם ​​שנותר עודף דיו את העור בסוף הקעקוע שלך. לפני הצבת תחבושת על הקעקוע שלך, אמן הקעקוע לא רק משתמשת בסבון הירוק לנקות דם ודיו את הקעקוע שלך, אלא גם כדי להבטיח את העור החדש מקועקע שלך הוא מחוטט מתחת לתחבושת. רוב קעקוע אמנים ממליצים לעזוב את התחבושת על מספר שעות לאחר הקעקוע הוא סיים. אמן הקעקועים שוטף את העור בסבון ירוק כדי להבטיח את ניקיון הקעקוע החדש שלך עד שתסיר את התחבושת ותשטוף את העור.

כמה אזהרות

סבון ירוק לא צריך להיכנס לעיני הלקוח קעקוע או קרום רירי אחרים. העברת מחלות כגון הפטיטיס C אפשרי אם אמן קעקוע לחצות מזהמים את בקבוק הריסוס המכיל את הסבון הירוק. כדי למנוע זיהום, קצה בקבוק הריסוס לא צריך לבוא במגע עם העור של הלקוח. צינורות ממכונת הקעקועים אינם סטריליים, רק סניטריים, לאחר ריסוס וניקיון על ידי תמיסת סבון ירוק. תמיסת סבון ירוק לא צריך להיות בשימוש במקום קולי קולי החיטוי כדי לנקות צינורות קעקוע.