מה התוצאות אתה מקבל באמצעות treadclimber bowflex?

Bowflex TreadClimber היא מכונת היברידית היברידית המשלבת את היתרונות של הליכון עם אלה של מכונת צעד צעד. Bowflex טוען כי הטכנולוגיה ההיברידית מובנית בתוך TreadClimber מאפשר לך “לקבל את הגוף הרצוי במחצית הזמן”, אבל אין מחקר מדעי להוכיח את ההצהרה הזאת. נכון לשנת 2011, ישנם שלושה מודלים TreadClimber Bowflex בשוק: TC1000, TC5000 ו TC5500.

Bowflex TreadClimber תכונות treadles כפול, או הליכון decks לכל אחת הרגליים. אלה treadles להתנודד מעלה ומטה בזמן חגורת ההליכון על כל המהלכים דומים לתהליך ההליכון. יש לטפל בארים זמין עבור איזון כמו גם לוח המחוונים האלקטרוני עבור שינוי תוכניות ומעקב אחר ההתקדמות שלך. המהירות הגבוהה ביותר של TreadClimber נע בין 3.8 קמ”ש על TC5000 סוף נמוך עד 4.5 מייל לשעה על הדף של ה- TC5500 המודל העליון.

היתרונות Cardio הם פוטנציאל גבוה עם הכשרה עקבית על TreadClimber המכונה. מודלים כושר מקצועי ב Fitness-events.com נבדק TreadClimber ומצא את היתרון cardio להיות בין אחד החזקים ביותר שלה. התוצאה של 30 עד 60 דקות של פעילות אירובית מתונה בכל יום, על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן, תפחית את לחץ הדם, תשפר את רמות הכולסטרול HDL, תעזור לך לשרוף קלוריות ולהוריד את הסיכון למחלות לב.

צעד המדרגות צעד של TreadClimber יכול לעזור הטון השרירים ברגליים. TreadClimber מדמה הליכה במעלה הגבעה או במעלה גרם מדרגות. השוקיים, הארבע ראשיים, הגלוטיות וההאמסטרינגס – כל קבוצות השרירים הגדולות ברגליים – מתבצע עם סוג זה של פעולה. מאמר שפורסם ב “טלגרף” גם מציין כי העלייה במדרגות מציעה מספר יתרונות בריאותיים חיוביים, כולל הפחתת הסיכון שלך למות בטרם עת של עד 15 אחוזים.

משמש באופן עקבי, TreadClimber יכול לעזור לך לרדת במשקל לאורך זמן. היצרן טוען כי פעילות גופנית בעוצמה ברמה 12 במשך 30 דקות במהירות של 3.2 קמ”ש, אתה יכול לשרוף 321 קלוריות. זה רק אומדן בשל העובדה כי אנשים כבדים יותר לשרוף יותר קלוריות מאשר אנשים קלים מימוש באותה עוצמה ומשך. עם זאת, באמצעות 321 קלוריות לכל האימון כאומדן בסיס, אתה יכול לשרוף את המקבילה של 1 lb של שומן בגוף כל 9-10 ימים פעילות גופנית במשך 30 דקות ביום.

איך זה עובד

יתרונות לב וכלי דם

טונוס שרירים

ירידה במשקל