מה השרירים לעשות ברבל צבאי עובד?

העיתונות הצבאית של העיתונות היא לחץ תקיף קפדני שאינו משתמש בכונן רגל, לאחור או בכל גוף גוף אחר כדי להפוך את התרגיל לקל יותר. זה מבוצע בצורה הטובה ביותר עם הבר להגדיר במעמד גובה הכתפיים לגובה כך קל להיכנס למצב ההתחלה הנכונה. כדי למקסם את הביצועים שלך, לשמור על שרירי הבטן שלך הדוק, אמות הידיים אנכית, החזה מעלה לנשוף כפי שאתה נוהג מעל הבר.

אגוניסטים

אגוניסטים, או השרירים העיקריים, המשמשים העיתונות הצבאית הם הדלואידים, או שרירי הכתפיים. יש לך שלושה שרירים deltoid: הקדמי, המדיאלי האחורי, הממוקם על החלק הקדמי, בצד האחורי של הכתף, בהתאמה. העיתונות הצבאית משתמשת בכל שלוש הדלטואידים, אבל העבודות הקדמיות הן הקשות ביותר. מפתחי הגוף ואתלטים לבצע הלחצים הצבאיים כי הם יעילים בפיתוח גדל גודל דלטוי וכוח.

סינרגיסטים

סינרגיסטים הם שרירים מועילים, כי למרות פעיל מאוד בביצוע של תרגיל, הם משנית אגוניסט. ישנם מגוון של סינרגיסטים בעיתונות צבאית ברבל אבל הבולט ביותר הם שרירי השרירים העליון הטרפז. הכונן כלפי מעלה כלפי מעלה של המשקל הוא ביוזמת על ידי deltoids, אבל דוחף את הבר במלואו מעל ראשו הוא התפקיד של התלת ראשי, אשר ממוקמים על החלק האחורי של הזרוע שלך. הטרפז העליון, הממוקם על הגב העליון שלך ממש מתחת לבסיס הגולגולת שלך, עובד קשה כדי למשוך את הכתף כלפי מעלה תוך כדי להשלים את המעלית לנעול את הבר מעל.

מחברים

Fixators הם מייצבים את השרירים המחזיקים את המפרקים במצב כך אגוניסטים סינרגיסטים יכולים לעבוד בצורה יעילה ככל האפשר. כמו העיתונות הצבאית בארבל מבוצעות בעמידה, כמעט כל שריר בגוף שלך צריך לעבוד קשה כדי לשמור על זקוף. עם זאת, ישנם כמה fixators ראוי לציון כי הם פעילים יותר מאחרים, כולל הליבה, או את השרירים של הבטן שלך. שרירים אלה חייבים לעבוד קשה כדי לשמור על עמוד השדרה שלך, במיוחד את הגב התחתון, נעול במצב. ליבה חלשה יכולה להגביל באופן משמעותי את כמות המשקל שאתה מרים מעל. בנוסף, את השרוול rotator, אשר מורכב מארבעה שרירים קטנים עמוק בתוך מפרק הכתף שלך, חייב לעבוד כדי לשמור על הראש של humerus שלך ממוקם בבטחה בשקע הכתף שלך.

אנטגוניסטים

השרירים מסודרים בזוגות על פני המפרקים. כאשר שריר אחד חוזים, השריר המנוגד, הנקרא אנטגוניסט, חייב להירגע כדי לאפשר תנועה ללא מעצורים. היריב לדלואידים הוא שריר הלסיסימוס dorsi, הנמצא על הצד הצדדי של הגב, ממש מתחת לבית השחי. שריר זה מרגיע כאשר אתה לוחץ על המשקולת מעלה ומעל. יתר על המידה lats יכול לעשות את הארכת מלא את הידיים יותר קשה ממה שהוא צריך להיות.