מה הם היתרונות הבריאותיים של קפה העיתונות הצרפתית?

ההבדל בין העיתונות הצרפתית וקפה הטפטוף הוא שהמקומות שבהם נעשה שימוש בעיתונות הצרפתית תלויים במים רותחים, בעוד המים עוברים דרך השטח בטפטוף אוטומטי או ידני. הקרקע המשמש קפה קפה צרפתי חייב להיות גדול יותר מחוספס. שטחים אלה נוטים לשחרר יותר קפאין, במיוחד כאשר תלולה יותר. מומחים טוענים כי שיטה זו של בישול מתבצעת עשירה יותר, טעם מלא. מנה זה גבוה יותר קפאין יכול להיות גם יתרונות בריאותיים גם כן.

בשנים האחרונות, קפאין בקפה נקשר לסיכון מופחת למחלת פרקינסון. מאז זה במיוחד קפאין כי מומחים מחזיקים אחראי, בחירה של כוס קפה צרפתי עשוי להיות מועיל יותר מאשר טפטוף. מחקר ארוך טווח של תכנית הלב של הונולולו ניתח את הקשר בין צריכת קפה לבין שכיחותו של פרקינסון, תוך התבוננות בלמעלה מ -8,000 גברים יפנים-אמריקאים במשך שלושה עשורים. חוקרים שפורסמו במאי 2000 בכתב העת “American Journal of American Association” דיווחו כי גברים ששתו את רוב הקפה היו למעשה השיעורים הנמוכים ביותר של פרקינסון, בעוד שגברים שלא שתו כלל היו בסיכון גבוה פי חמישה להצגת סימפטומים. למרבה הצער, נשים לא נראה לקצור את היתרונות של מניעת פרקינסון אותו, אולי בשל התערבות של כמה הורמונים, מסביר המכון הלאומי להפרעות נוירולוגיות ושבץ.

ייתכן שיש אמונה מתמשכת כי קפאין יכול להעלות את לחץ הדם שלך, אבל מומחים חושפים ראיות כי כוס joe המכיל קפאין יכול באמת להיות טוב עבור טיקר שלך. בשנת 2007, חוקרים מברוקלין קולג ‘בניו יורק ניתחו 426 מקרי לב וכלי דם בקרב יותר מ -6,500 אנשים בגילאי 32 עד 86 ללא היסטוריה של מחלות לב וכלי דם. תוצאות המחקר, שפורסמו ב -2007 ב”ג’ורנל ג’ורנל קליניקל נוטרישן “, דיווחו כי משתתפים בני 65 ומעלה עם צריכת קפאין גבוהה יותר הראו סיכון נמוך יותר למחלות לב ומוות מאירוע לב בהשוואה לאלה ששתו פחות קפה המכיל קפאין. לא נראה שיש השפעה מגנה על אנשים מתחת לגיל 65 או עם יתר לחץ דם חמור.

הקפאין בקפה עלול לגרום לך להרגיש חרדה ועצבנית בטווח הקצר, אבל בטווח הארוך, זה יכול להיות מגוון של יתרונות קוגניטיביים. מחקר שפורסם בשנת 2011 בכתב העת Journal of Physical Chemistry B, מצא כי חומרים נוגדי חמצון בקפאין פוגעים ברדיקלים חופשיים מזיקים הקשורים בסיכון מוגבר למחלות אלצהיימר. אלה נוגדי חמצון אותו, על פי מחברי המחקר, יש גם השפעה מועילה על בריאות הלב.

בעוד הדורות הקודמים אולי הובילו להאמין כי יותר מדי קפאין יכול לעקוף את הצמיחה שלך או שזה מוביל לאובדן עצם היום אנחנו יודעים שזה לא נכון. קפה, עם זאת, צריך להיות מוערך במתינות, במיוחד אם אתה לוקח את שלך עם גדוש של סוכר יותר מאשר כתם של שמנת, אשר שניהם יכולים להוביל לעלייה במשקל על ידי הוספת קלוריות לתזונה. שימוש כבד בקפאין, כגון שתיית יותר משמונה עד 10 כוסות ביום, עלול לגרום לחוסר מנוחה, עצבנות וחרדה על פי MedlinePlus.com.

קפאין ומחלת פרקינסון

קפאין ומחלות לב

מחלת אלצהיימר וקפאין

כל הדברים במתינות