מה ההתנגדות הטובה ביותר אליפטי?

ההתנגדות מאמן אליפטי משפיע על כמה כוח יש לך להפעיל על פלטפורמות כף הרגל כדי להשלים את שבץ הדוושה. מציאת מנגנון ההתנגדות הטובה ביותר ואת רמת מטרות הכושר שלך יכול לעזור לך להשיג את התוצאות הרצויות מהר יותר, מה שהופך את תוכנית האימון שלך מספק יותר וקל יותר להישאר עם.

מאמנים אליפטי יש גם ידני, ממונע או אלקטרומגנטי צורה של התנגדות. Ex-Smooth Fitness Executive, פרד ווטרס, קובע כי Fitness -Equipment-Source.com, כי ההתנגדות האלקטרומגנטית, הידועה בשם הבלמים הנוכחיים של אדי, היא הבחירה הטובה ביותר במאמן אליפטי. ללא קשר לסוג האימון שאתה רוצה לקבל, הבלמים הנוכחי אדי להתאים במהירות ובשקט כדי לעזור למקסם את הביצועים שלך על מאמן אליפטי.

אנשים רבים משתמשים במאמנים אליפטיים לאבד משקל לא רצוי. ההתנגדות שאתה מגדיר את מאמן אליפטי בבית לרדת במשקל משתנה בהתאם לרמת הכושר שלך ואת העדפות האימון. כמה יועצים כושר ממליצים כי אתה צריך לממש סביב 50 אחוזים של קצב הלב המרבי שלך לשרוף שומן ביעילות. עם זאת, “וושינגטון פוסט” מדווח כי זהו מיתוס וכל רמת התנגדות על אליפטי יפעל לירידה במשקל כל עוד אתה פוגש המטרה שלך שריפת קלוריות. פעילות גופנית בקצב איטי יותר יעילה, אבל זה אומר האימונים שלך צריך להיות ארוך יותר כדי לפצות.

אם אתה רוצה לבנות שריר הגוף התחתון שלך באמצעות מאמן אליפטי, להשתמש ברמות גבוהות של התנגדות. היכרות עם הפקדים על מאמן אליפטי לפני השימוש בו יעזור לך בקלות להגדיל את ההתנגדות כפי שאתה לממש. אם שריר הבניין הוא המטרה שלך, אתה יכול גם ליהנות על ידי הגדלת הזווית של השיפוע, אשר מגביר עוד יותר את ההתנגדות ואת השינויים קבוצות השרירים שאתה עובד.

כמה מאמנים אליפטי יש התנגדות שמתאימה על בסיס קצב הלב שלך. עבור אלה אליפטי, אתה צריך ללבוש רצועת החזה לפקח על קצב הלב או מעת לעת במקום את הידיים על קצב דופק חיישנים. סוג זה של ההתנגדות ההתנגדות שימושי אם אתה מנסה להישאר בתוך טווח היעד שלך קצב הלב, אשר מזוהה על ידי איגוד הלב האמריקאי כמו טווח המימוש האופטימלי אם אתה רוצה לשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך.

סוג ההתנגדות

ירידה במשקל

בניית שרירים

התנגדות מתכווננת