מה אתה יכול לעשות עם שמן עשב לימון?

בעל ריח ריחני ומרומם, שמן לימון יש יישומים פנימיים וחיצוניים. טוב עבור כאבי כללי וכאבים, שמן עשב לימון ניתן לעסות לתוך מפרקים כואבים ושרירים. משמש ארומתרפיה, שמן עשב לימון הוא נוגד דיכאון טבעי בעל תכונות מרגיעה ומרגיעה.

שימושים היסטוריים

מבחינה היסטורית, שמן lmongrass כבר בשימוש במגוון דרכים לטפל במספר מחלות. טיפת שמן לימון הונחה על קוביית סוכר וניתנה לחולים לרפא תלונות עיכול כגון הקאות ורגז קיבה. מיושם באופן מקומי, שמן עשב לימון שימש לטיפול גזזת, להרוג פטריות העור להקל על כאבי פרקים. תרבויות עתיקות השתמשו גם בשמן לימון בטעמי מזון, קוסמטיקה, בושם וקטורת.

עבור העור

תכונות חיטוי טבעי של שמן עשב לימון לעשות את זה אידיאלי כדי לעזור לרפא פצעים. כפי שהוא גם אנטיבקטריאלי טבעי, שמן עשב לימון יכול לסייע במניעת זיהומים כאשר מוחל באופן מקומי על עור שבור. שמן עשב לימון יכול לשמש גם בתור דאודורנט טבעי. בדומה לציטרונלה, שמן לימון הוא דוחה חרקים טבעי. לשם כך, ניתן להוסיף אותו לשמן המוביל ולעסות את העור או שהוא יכול להיות מעורבב במים כדי לערפל על העור לפני היציאה החוצה. אנשים שיש להם עור רגיש יש להימנע מלהחיל שמן אתרי עשב לימון ישירות על העור כפי שהוא צפוי לגרום לגירוי.

שיכוך כאבים

כדי להקל על הכאב במפרקים או מתוך נקע שריר, לשלב חלקים שווים של שמן קוקוס ושמן לימון ועיסוי לתוך האזור המושפע. זה יכול להיות גם לתוך משחה על ידי המסת 1 כוס שמן זית, שעוות דבורים ולנולין ומוסיפים 10 מ”ל של שמן עשב לימון לתערובת. תכונות כאבים טבעיים שלו להקל על כאבי מפרקים על ידי הפחתת דלקת.

שאיפת קיטור

מוסיפים כמה טיפות שמן לימון עד לקערה של מים חמים מהבילים לטיפול בשאיפת אדים. נשימה ניחוח של שמן עשב לימון שימושי במובנים רבים. ניחוח הדרים הוא מצב רוח טבעי המסייע להקל על דיכאון וחרדה. שמן עשב לימון המשמשים ארומתרפיה יכול לעזור להקל על עצב ממצבים רבים כגון בדידות או כאשר אדם אהוב הלך לעולמו.

שימושים פנימיים

אף יותר בדרך כלל ingested בצורת תה צמחים, שמן עשב לימון יכול גם לקחת פנימי בכמויות קטנות מאוד. כפי שהוא חזק מאוד, זה חייב להיות מדולל במשקה כגון מים או תה רק כמה טיפות צריך לקחת בכל פעם. למרות שהשימוש הנפוץ ביותר עבור תלונות העיכול, שמן לימון יכול לעזור להפיל חום ועבודה כמו משתן טבעי. נשים בהריון לא צריך להשתמש שמן אתרי עשב לימון פנימי או חיצוני.