מה אוכלים הרבה תרד לעשות על העור שלי?

תרד הוא ירק רב תכליתי עם יתרונות בריאותיים רבים. אמנם אין הוכחות מדעיות הקובעות כי אכילת הרבה זה מבטיח לך עור יפה, תרד הוא ריבה ארוז עם חומרים מזינים הדרושים לתאי העור בריא להילחם בתהליך ההזדקנות של העור.

אנטי אייג ‘ינג הטבות

העור שלך מאבד באופן טבעי את האלסטיות ואת הרזה ככל שאתה מזדקן. רדיקלים חופשיים הם מולקולות המיוצרות כאשר אתה לעכל מזון דרך רעלים סביבתיים, כגון זיהום אוויר. הם הורסים את התאים שלך להאיץ את תהליך ההזדקנות של העור שלך. ויטמין A בתרד יש פעילות נוגדת חמצון. זה שומר על תאי העור שלך בריא ותיקונים פצעים. כוס תרד אחת מכילה 943 מיקרוגרם של חומר מזין זה, שהוא יותר מהערך היומי המומלץ למבוגרים.

תיקון עור

ויטמין C הוא נוגד חמצון נוסף בתרד שפועל לתיקון תאי העור ולשמור על מראה העור יפה. אתה צריך ויטמין C לעשות קולגן, חלבון המשמש לייצור תאי עור חדשים. ללא ויטמין C מספיק, תוכלו לחוות עור יבש, קשקשי. ספל אחד של תרד מכיל 18 מיליגרם של ויטמין C, או 20 ו -24 אחוזים של RDA עבור גברים ונשים בהתאמה.

רודי זוהר

תרד הוא מקור מצוין של ברזל. ברזל הוא חלק חיוני של המוגלובין, חלבון שנושא חמצן בכל הגוף. ללא ברזל מספיק, אתה לא יכול להעביר חמצן ביעילות, אשר יכול להשאיר אותך עם עור חיוור למראה. הגוף אינו סופג את הברזל בתרד, כמו גם סופג את הברזל במוצרי בעלי חיים. אתה יכול, עם זאת, להוסיף לימון או מיץ ליים תרד שלך או ליהנות ממנו עם כוס מיץ תפוזים. ויטמין C במזונות אלה מקדם ספיגת ברזל. ספל אחד של תרד מכיל 6 גרם של ברזל, המהווה 33 אחוזים של RDA עבור נשים 50 ו 75 אחוז יותר עבור כל הגברים.

מעגלים תחת עין

עיגולים כהים מתחת לעיניים נגרמות על ידי חוסר שינה, גנים, גודש באף, אלכוהול והזדקנות. ויטמין K נמצא באופן טבעי תרד. חומר הזנה זה נחוץ לקרישת הדם ולחזק את כלי הדם, אשר מסייע להפחית מעגלים כהים. זה גם שומר על העור נקי, מפחית את דלקת העור ומגביר את זרימת הדם. צריכת נאותה של ויטמין K לגברים הוא 120 מיקרוגרם עבור נשים 90 מיקרוגרם. כוס אחת של תרד נותנת לך כמעט 900 מיקרוגרם של חומר מזין זה.

כוס תרד אחת מכילה 164 גרם של מים, או 5 גרם. העור שלך כולל תאים המסתמכים על מים כדי להישאר בריאים. ללא מספיק מים, העור שלך יהיה יבש, מתוח ו flaky. זה גם סביר יותר לקמט.

הִידרָצִיָה