הנמר טופר היד חיזוק טכניקות

סיפורים ושמועות בשפע של קהילת אומנויות הלחימה של אדונים של קונג פו בסגנון נמר, אשר יכול לשבור עצמות עם אחיזת הברזל שלהם או לנקע המפרקים עם סיבוב של פרקי הידיים שלהם. כמה מהם מוגזמים, אבל עם הכשרה נכונה רתימת כוח, אגרוף הנמר שלך יכול להיות אחיזת ברזל כי היריבים שלך ילמדו להימנע.

שעועית פירסינג משמשת לאמן את המתרגל לרתום את הכוח הפנימי ולהקשין את הידיים. כדי לתרגל שיטה זו, למלא סל או אמבטיה קטנה כי הוא מעט רחב יותר מאשר הכתפיים שלך עם תערובת אפילו של שעועית ירוקה ושחורה. בעת שעמד בעמדת סוס, חודרים את שתי הידיים לתוך תערובת שעועית. אין להשתמש כוח פיזי במהלך פירסינג בהתחלה.

נמר טיגריס ניקוי טפרים הוא טופס נמר קונג פו נועד לרתום את הכוח ולהעביר אותו אגרוף הנמר. לעמוד בעמדת קשת ימין. סווינג שתי כפות הידיים עם אצבעות מעט כפוף משמאל לחזית שלך. הנח את ידך הימנית בגובה העיניים ואת ידך השמאלית ליד מרפקך הימנית בזמן שאתה משחרר קאיה מהבטן. סובבו את כפות הידיים מכם ומשכו אותם עד הברך. להירגע אחרי הידיים שלך הם בגובה הברך. בצע את הטופס שלוש פעמים בתור מתחיל, ולאחר מכן לחזור על התרגיל מעמדת קשת שמאל.

אילוף הנמר הוא תרגיל שנועד להוסיף כוח לאצבעות שלך, וזה חשוב ביותר ב קונג פו בסגנון נמר. התחל במצב דחיפה. האם לדחוף עד שאתה יכול בקלות לעשות 30 pushsups. אחרי שאתה יכול בקלות לעשות 30, לעשות את הדחיפות שלך על ידי תמיכה במשקל שלך על בהונות וקצות האצבעות. האם זה התרגיל היומי לעבוד עד כמה שאתה יכול לעשות על האצבעות עצות.

הטכניקה צנצנת צנצנת תמשיך להוסיף כוח לאצבעות שלך, כמו גם את הידיים. כדי לבצע את התרגיל הזה, לתפוס צנצנת גדולה באגרוף נמר ולהזיז אותו סביב 5 עד 10 דקות. עיסוק זה פעמיים ביום. בכל יום, מוסיפים עוד כוס מים לפני האימון. לאחר מילוי צנצנת עם מים, להתחיל להוסיף כוס חול כל יום עד צנצנת מלאה. לתרגל את התרגיל פעם בבוקר ופעם אחת בערב כל יום.

שעועית פירסינג

ציפורניים נמרצות

אילוף הנמר

צנצנת טופר