המשקל הסטנדרטי של סרגל לחץ על הספסל

תרגיל לחץ הספסל הוא בחירה נפוצה מאוד עבור אלה המעוניינים לפתח ביעילות את החזה, הכתפיים שרירי התלת ראשי, ואת התרגיל מבוצע בדרך כלל עם משקולת. אמנם יש כמה סוגים בברים, יש אחד רגיל טיפוסי בר משקל כי תמצאו ברוב חדרי כושר.

זיהוי

משקולת אולימפית סטנדרטי עשוי מתכת, הוא שבעה מטרים ושוקל 45 פאונד. הוספת צווארונים או מנעולים, אשר משמשים כדי להחזיק בבטחה כל צלחות משקל על המשקולת, יוסיף משקל הכולל שלה.

מאפיינים

הבר המשמש את העיתונות הספסל הוא עשה כך צלחות משקל ניתן להוסיף לכל קצה והחזיק היטב. זה מאפשר לאנשים ברמות חוזק שונות לעשות את התרגילים. אם אתה מוסיף צלחות משקל לבר שלך, להיות בטוח כי המשקל הוא גם בשני הקצוות וכי הם ממוקמים היטב נגד הבר והחזיק עם צווארונים או מנעולים.

תרגיל

שימוש בסרגל ללחוץ על הספסל דורש ששתי הידיים יפעלו יחד כדי להרים ולהוריד את הבר. אחז את הבר באופן שווה על שני הצדדים כך שהמשקל יחולק באופן אחיד לשתי הזרועות, ושהבר יישאר ברמה: כדי ללחוץ על הספסל, שכב על גבך על ספסל, ותופס את הבר מעט יותר רוחב הכתף. הרם את הבר מן המדף והחזק אותו כך שהוא ישירות מעל העיניים שלך. תחתון את סרגל כך שהוא נוגע בעדינות את קו הפטמה שלך, ואז ללחוץ על המשקולת לגבות עד המרפקים שלך ישר הבר הוא מעל רמת העין שלך שוב.

אפשרויות אחרות

בעוד המשקל הסטנדרטי של הספסל בר הספסל הוא 45 פאונד, יש אפשרויות עבור אלה שאינם מסוגלים להשלים את התרגיל עם בר רגיל. בר נוסף, כי הוא בדרך כלל לראות כושר מכוני כושר הוא 33 ק”ג ומציע קטע אחיזה דק יותר עבור אלה עם ידיים קטנות יותר. אם אתם מעוניינים להוסיף מגוון לתרגילי העיתונות של הספסל שלכם, יש גם בר סלסול EZ, שהוא קל יותר ומעוקל לאורך כל המרכז.

בְּטִיחוּת

יש להשתמש בכותרת בעת ביצוע הקש על הספסל. התרגיל דורש שאתה מחזיק לפחות 45 קילו בר מעל פניך, ולכן כל הצעדים כדי למנוע תאונות צריך לקחת. אלה שהם מתחילים וגם לא מתואמים או אולי לא יוכלו להרים את הבר מן המדף לבד צריך תמיד יש הצופה. אם אתה מרגיש בנוח עם התרגיל ואת הרמת משקולות כבדים, יש לך מקום למקרה שאתה מאבד את אחיזתך או אינם מסוגלים להשלים נציג הסופי ללא סיוע.