דרכים לבשל סטייק הכתף

כתף סטייק הוא חתך ללא עצמות של בשר בקר, כי לעתים קרובות שכותרתו חלופות לונדון, סטייק אנגלית, סטייק שוויצרי או בשר בקר סטייק כתף. הוא עשיר בטעם, בדרך כלל זול וזול בשומן, אך “סופר יורק טיימס” סופר מזון סופר מחברת מארק ביטמן מזהיר כי, בגלל כמות גדולה של שרירים ורקמת חיבור, סטייק הכתף יכול בסופו של דבר קשה ולא נעים לעס אם לא מבושל כהלכה.

ביטמן טוען כי הדרך הטובה ביותר לבשל סטייק הכתף היא על ידי braising. Braising חתך של בשר כרוך browning את הבשר כמות קטנה של שומן, הוספת נוזל כמו מים או מרק, ולאחר מכן מכסה את המחבת ומאפשר את תהליך הבישול כדי לסיים מעל חום נמוך. שיטה זו מוסיפה מעט שומן רווי אם אתה משתמש בשמן צמחי כמו שמן זית לצעד הבראונינג ומאפשר שפע של מקום למגוון: תבחיני עשבי תיבול ותבלינים המשמשים, או תארו את הסטייק ביין או במיץ. מוסיפים גזר קצוץ, תפוחי אדמה או קישואים לתזונה יותר.

אתה יכול לגריל סטייק הכתף בהצלחה, אבל רק אם אתה מריח את זה קודם, אומר טקסס בשר בקר. לקבלת מרינדה שיכולים לעזור להוסיף רוך סטייק הכתף שלך, להשתמש באחד הכולל שמן, תבלינים מרכיב חומצי כגון חומץ או מיץ לימון. כולל מלח יכול לשפר את הטעם של המרינדה, אבל להימנע ממנו אם אתה צופה צריכת הנתרן שלך. כדי לסייע למרינדה לחדור ככל האפשר לתוך הסטייק, להשתמש בסכין חדה לעשות חתכים באלכסון לתוך פני הבשר ולאפשר לו למרינדה במשך בין 6 ל 24 שעות.

Broiling היא שיטה אחרת דלת שומן, שניתן להשתמש בהם כדי לבשל סטייקים הכתף כי כבר מליח במשך לפחות שש שעות עד 24 שעות. המפתח סטייק הכתף צליפה היא לקחת את עובי לחתוך בחשבון. אם יש לך סטייק כי הוא כ 1 ס”מ עבה, להתאים את המדף שלך כך פני השטח של בשר premarinated הוא בין 3 ל 4 אינץ ‘מן החימום. לקבלת חתכים דקים, מטרת הבשר להיות על 2 עד 3 אינץ ‘מן החום.

תבשיל נבדל מ braising כי התבשיל כרוך לאט בישול חתיכות קצוצות של בשר נוזלי במקום גדול, חתך שלם של בשר. קוביית סטייק הכתף, חום אותו בשמן ומבשלים אותו על מבושל בבחירה שלך של נוזלים ותבלינים. הכניסו אותו לתבשיל טיפוסי על ידי הוספת ירקות קצוצים ומעבים אותו בתערובת של קורנפלור או קמח ומים. תנור איטי הוא דרך פשוטה להכין סטייק כתוש מבושל: לאחר browning את הבשר, מניחים אותו בתוך סיר איטי עם נוזל ומבשלים על נמוך במשך לפחות שבע שעות, הוספת thickener בחצי שעה האחרונה.

Braising

צְלִיָה

מחוספס

תבשיל