ברכיים כואבות מרכיבה על אופניים

כואב הברכיים מרכיבה על אופניים היא התלונה הנפוצה ביותר בקרב חובבי אופניים בשל כמות גדולה של כוח הניח על הברך כמו דוושה. בדרך כלל, הבעיה קשורה overuse של מפרק הברך ואת הרקמות הרכות בתוך, אבל יכול להיות שיש גורמים ביומכניקה מעורבים גם להוביל לכאב.

ישנם מספר תנאים שכיחים שיכולים לגרום לברכיים כואבות מרכיבה על אופניים. תסמונת להקת ה- IT היא מצב המשפיע על הלהקה iliotibial, הגיד אשר פועל לאורך החלק החיצוני של הרגל, וגורם כאב על החלק החיצוני של הברך. כאב ברך פטלופמורלי מוביל לתסמינים שנוטים להקרין ממרכז כובע הברך. דלקת הגידים פטלר גורמת כאב בחלק התחתון של כובע הברך בגיד פטלר.

תסמונת להקת ה- IT נגרמת על ידי החיכוך החוזר ונשנה של הלהקה iliotibial לשפשף על פני גרמי על החלק החיצוני של הברך. כאב בברך פטלופמורלי נגרמת על ידי maltracking של הברך כי התוצאות לשפשוף בצד התחתון נגד העצם מתחת. Patellar tendinitis הוא גירוי של גיד patellar כי הוא הגורם על ידי כמויות מסיביות של מתח מועברים הרקמה במהלך רכיבה על אופניים.

לאחר התרחשות של כואב הברכיים מרכיבה אתה צריך לעקוב אחר “אורז” פרוטוקול. תנוח מכל פעילות שמחריפה את הפציעה, קרח את הברכיים במשך 48 השעות הראשונות של אי נוחות באמצעות לוח זמנים של 20 דקות עם קרח על הפציעה ו 20 דקות ללא, השתמש תחבושת דחיסה להילחם נפיחות ולהרים את הרגליים מעל רמת הלב כאשר מנוחה. אתה גם עלול לגלות כי לא סטרואידים אנטי דלקתיים כגון ibuprofen עוזר.

ישנן דרכים מסוימות ניתן להימנע אם לא להקל על הכאב הקשורים רכיבה על אופניים. שקול מקבל אופניים מקצועי מתאים אם אתה רוכב נלהב. התאמות אורך הארכובה שלך, גובה המושב ואת המיקום אוכף גם יכול לפתור את הבעיה. בחר הילוכים המאפשרים מקצב הליכה של לפחות 75 עד 80 סיבובים לדקה. אין להגדיל את המרחק שאתה רכיבה על ידי יותר מ -10 אחוזים בשבוע.

סוגים

גורם ל

יַחַס

מְנִיעָה