את התרגילים הטובים ביותר לאבד אהבה מטפל

חיזוק שרירי הליבה, כולל אזור טיפול אהבה, יש יתרונות רבים. ליבה חזקה יותר מאפשרת לך לשפר את האיזון, יציבות ומסייע לבנות עמדה טובה יותר, על פי MayoClinic.com. אם אתה רוצה לאבד שומן סביב הבטן, אתה לא צריך ציוד כושר יקר או מכונות. ישנן פעילויות שניתן להשלים בבית כדי להדק את אזור הבעיה.

פעילות אירובית

לאבד ידיות אהבה על ידי תכנון פעילות אירובית מדי יום. פעילות אירובית גורמת לגוף לשרוף שומני שומן, וכתוצאה מכך איבוד שומן בצד. לקבלת התוצאה המהירה ביותר, בחר פעילויות עם פוטנציאל שריפת הקלוריות הגבוה ביותר. לדוגמה, ארוביקה השפעה גבוהה שורף 511 קלוריות לשעה עבור 160 lb. אדם קופץ חבל כוויות 730 קלוריות לשעה, על פי MayoClinic.com. Tae Kwon דו כוויות 730 קלוריות לשעה ו הקפות שחייה שורף 511 קלוריות לשעה.

השתמש כדור תרגיל

באמצעות כדור תרגיל לאבד את ידיות האהבה עושה אימון כוח קשה יותר. הגוף שלך צריך לאזן תוך כדי השלמת התנועה. שב על הכדור עם הרגליים שטוח על הרצפה. לאט קראנץ בצד שמאל 10 עד 15 פעמים. חזור על התנועה בצד ימין. עבודה עד שניים עד שלושה סטים של תנועה זו. לכוון את הטון ABS לפחות פעמיים בשבוע, ממליץ MayoClinic.com. השאירו יום בין השרירים לחיזוק הפעלות כדי לאפשר שרירי הבטן לנוח.

אגן האגן

אגני האגן הם תרגיל נוסף המחזק את אזור הטיפול באהבה. שכב על הרצפה עם הברכיים כפופות קצת. לאט לאט להרים את הישבן לעבר התקרה, התכווצות שרירי הבטן. החזק את התנועה למשך 10 שניות וחזור. עבודה עד השלמת 10 עד 15 חזרות של תנועה זו, אשר נקרא קבוצה. השלם 2-3 סטים, פעמיים בשבוע.

הלוח

קרש הוא תרגיל יעיל שמחזק את אזור אחיזת האהבה ואת האזור כולו באמצע. שכב עם הפנים כלפי מטה על מחצלת התרגיל שלך. הרם את החלק הקדמי של הגוף שלך מעט על אמות הידיים. אם אתה רק מתחיל, להרים את הגוף התחתון כלפי מעלה באמצעות הברכיים. הגוף שלך צריך להיות קו ישר בין הכתפיים והברכיים. ככל שאתה מתחזק, במקום להרים עם הברכיים שלך, אתה יכול להרים את הרגליים. החזק את המיקום למשך כ -60 שניות. הדק את הליבה שלך כל הזמן. עבודה עד השלמת תנועה זו פעמיים עד שלוש פעמים במהלך האימון הפגישה.