את המקורות הטובים ביותר עבור quercetin

Quercetin הוא סוג של פלבנואיד שפועל כנוגד חמצון, אנטי דלקתי ואנטי-היסטמין. צריכת כמות מספקת של quercetin עשויה לעזור להפחית את הסיכון למחלות לב, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, סרטן, אלרגיות ואסתמה, על פי המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד.

תפוחים, פירות הדר, בצל, פטרוזיליה, יין אדום ותה הם חלק ממקורות המזון הטובים ביותר עבור quercetin. מזונות אחרים, כולל שעועית, אוכמניות, אוכמניות, אוכמניות, דובדבנים כהים, ענבים, כוסמת, ירקות עלים ירוקים ושמן זית, מכילים גם כמה quercetin. עם זאת, כדי לחוות את ההשפעות הבריאותיות האפשריות של quercetin, אתה צריך לצרוך יותר ממה שאתה מקבל מן האוכל לבד, על פי המרכז הרפואי טאפטס ניו אינגלנד.

ניתן לרכוש תוספי quercetin בצורת מסיסים במים או כמוסה או גלולה. יצרנים של qualetin chalcone טוענים כי טופס זה נספג בקלות רבה יותר על ידי הגוף שלך, אבל יש צורך בראיות נוספות כדי לתמוך בטענה זו. תוספי המכילים גם quercetin ו bromelain עשוי גם להיות קל יותר עבור הגוף שלך לספוג.

המינון המומלץ עבור quercetin תלוי למה אתה לוקח את זה תוספת. עם זאת, רוב האנשים לוקחים בין 300 ל -1,000 מ”ג ליום, מחולקים לשניים או שלושה מנות, על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי. לא לקחת יותר מזה ללא פיקוח של הרופא שלך.

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של quercetin הן כאבים, בחילות וכאבי ראש. מינון גבוה של quercetin עלול לגרום לנזק בכליות, לכן הימנעו מתוספת זו אם אתם סובלים ממחלת כליות. ילדים ונשים הרות ומניקות צריכים גם להימנע מתוספת זו מאחר ובטיחותה לא אומתה עבור אוכלוסיות אלה. Quercetin עשוי אינטראקציה עם תרופות שונות, כולל תרופות כימותרפיות, נוגדי קרישה, cyclosporine ו סטרואידים.

מקורות תזונתיים

תוספי תזונה

סכומים מומלצים

שיקולים