את הטוב ביותר להסרת שיער מוצרים באזור ביקיני

רוקינג ביקיני לבוא העונה בגד ים פירושו לעשות שני דברים: מציאת חליפה שמתאים סוג הגוף שלך ספורטיבי, חלקה קו ביקיני. מדפי המרקחת הם מרופדת עם כל מיני מוצרים דה fuzzing, כל דבר, החל קרמים סכיני גילוח כדי שעווה אפילטורים זמינים במחירים סבירים, כך שתוכל לפרוץ את הביקיני שלך בביטחון. נחיתה על המוצר הטוב ביותר בבית הסרת שיער תלוי בתקציב שלך, ouch- סובלנות שלך ואת הרגישות של העור שלך.

מטה יש Depilatories

קרם דפילציה הוא כאבים, אפשרות קלה. אתה יכול להחיל את הקרם במקלחת ולשטוף אותו או פשוט לנגב את השיער משם עם רקמה. המפתח לשימוש אלה מבוססי כימיקלים קרמים היא ליישם שכבה עבה לקו הביקיני ולחכות את הזמן המומלץ כולו – בדרך כלל 5 עד 10 דקות – לפני הסרת אותו. אם יש לך עור רגיש נוטה לגירוי, נסה Veet להסרת שיער קרם, קרם ניר רגיש Nair וקרם קרם להסרת שיער קרם עבור ביקיני והרגליים.

מקל על שעווה

ערכת שעווה בבית היא קלה לשימוש – אם אתה יכול להתמודד עם גורם ouch. ודא השיער שלך ביקיני הוא לפחות באורך רבע אינץ ‘כך שיער גס יכול בקלות לדבוק שעווה. החל ג ‘ל numbing הראשון או לקחת כמה ibuprofen שעה לפני שתתחיל. השתמש במקל או בלוק המסופק כדי להפיץ על שכבת לחשוב של שעווה, ולאחר מכן לקרוע במהירות את הרצועה בכיוון ההפוך של צמיחת השיער. נסה פאריסה שעווה רצועות או סאלי הנסן All-Over שעווה Kit.

בחן את אפילטור

מכשיר אפילאטור הוא מכשיר חשמל כף יד שמושך את השיער מהשורש – כמו צמד מלקחיים. במבט ראשון, אפילטור עשוי להיראות כואב, אבל נשים מאוהבות בקלות של טיפול זה, משום שיש פחות סיכוי לזיהום, גם אתה מקבל עור חלק יותר – עד ארבעה עד שישה שבועות. כמו עם כל מוצר להסרת שיער, זה רעיון טוב הראשון לקלף את קו הביקיני שלך עם loofah ו cleanser המכיל חומצה סליצילית. בדוק רמינגטון חלקה & משיי Essential אפילטור או Panasonic נשים רטוב / יבש Washable אפילטור.

רוק את התער

שימוש בתער על קו הביקיני שלך הוא מהיר וקל. ודא התער שלך חדה ולהשתמש גילוח גילוח שקוף, כך שתוכל לראות מה אתה עושה. כמו כן, להסתובב במקלחת כ 5 דקות לפני שתתחיל גילוח – זה מאפשר קיטור לרכך את זקיקי השיער, כך שתוכל לקבל גילוח קרוב יותר. קצף על הג’ל לגלח את קו הביקיני שלך לכיוון צמיחת השיער כדי להפחית את הסיכון של גירוי ואת גבשושיות. נסה את גילט ונוס חיבוק גילוח או את משי Shick Shower.