את הטוב ביותר חלבון ספקים בעת הנקה

חלבון חשוב לנשים הנקה. הם צריכים יותר חלבון מאשר האישה הממוצע כדי לתמוך בצרכים של הגוף שלהם, כמו גם של התינוקות המתפתחים במהירות שלהם. בעוד נשים בדרך כלל יכול לקבל מספיק חלבון הדיאטות שלהם כדי לתמוך הנקה, כמה נשים אולי צריך קצת עזרה נוספת. תוספי מזון יכולים לעזור למלא את הפערים.

חלבון ו הנקה

בעוד שצרכי האמהות הנקבות נבדלות מאישה לאישה, בית הספר לרפואה של אוניברסיטת מישיגן ממליץ לאמהות מיניקות לקבל כ -15 גרם יותר מהצריכה המומלצת הרגילה שלהם ביום. אוניברסיטת אוהיו מפשט את זה על ידי המלצה כל הנשים הנקה שואפים עבור אותה כמות שהם קיבלו כאשר היו בהריון: כ 71 g היומי. אמנם זה אולי נראה כמו הרבה, זה רק על שלוש מנות של מזון עשיר בחלבון. איכות החלבון, לעומת זאת, עשוי לשחק תפקיד רב כמו כמותו.

חלבונים מלאים

נשים הזקוקות לתוספי חלבון כדי לפצות על מה שעלול להיות חסר התזונה שלהם צריך לחפש סוגים מסוימים של חומצות אמינו. יש תשע חומצות אמינו חיוניות, או אבני הבניין חלבון כי הגוף אינו מייצר בכוחות עצמו. לכל בית הספר לרפואה של אוניברסיטת מישיגן, אתה תמיד צריך לחפש תוסף המכיל את כל תשע או שאתה עלול להחמיץ על חומרי הזנה מפתח. הם כוללים histidine, isoleucine, leucine, ליזין, מתיונין, פנילאלנין, threonine, טריפטופן ו valine.

מוכן לאכול תוספי לעומת אבקות

חטיפים חלבון מראש שייקים עשוי להיראות כמו תיקון קל – לתפוס וללכת לפגוש את הדרישות המינימליות היומי שלך ללא מחשבה רבה או מאמץ. בעוד הם בסדר קמצוץ, הם עשויים להיות לא אופטימלית לטווח ארוך תוספת חלבון מבוסס על מרכיבים אחרים שלהם. כדי לטעום appealing, רבים מראש ארוז ספקים יש הוסיף sugars ו fats. בנוסף, הם עשויים להיות גבוהים יותר מאשר קלוריות ממה שאתה חושב. חלקם מכילים גם תוספות נוספות שעשויות להיות בטוחות עבור נשים מיניקות, כולל מוצרי צמחים. אבקות חלבון, לעומת זאת, נוטות להיות נמוכות יותר בסוכר וקלוריות וניתן להוסיף בקלות כמעט לכל סוג של מזון. אף אחת מהאפשרויות היא זולה, עם זאת.

תוספי מזון אחרים

אמנם לא משווקים כמו אבקות חלבון גבוהה ולא זוהר כמו מראש ארוז ספקים, ישנם מוצרים טבעיים אחרים אתה יכול להוסיף את הארוחות שלך כדי להגביר את צריכת החלבון שלך. כמה קל וטעים האפשרויות כוללות זרעי פשתן הקרקע נבט חיטה. שניהם יכולים להיות מפוזרים על גבי מזון, או להוסיף חלקלק כגון אבקת חלבון. לפי האתר למה לצפות, 2/3 כוס נבט חיטה מספיקה כדי לספק אחד משלוש המנות המומלץ היומי שלך חלבון. אתה יכול גם לקבל אותו מכוס של זרעי פשתן.

אתה לא צריך לבזבז את הכסף שלך על ספקים כדי לקבל חלבון נוסף בתזונה. למעשה, בית הספר לרפואה של אוניברסיטת מישיגן ממליץ על חלבוני ביצה על אבקות חלבון המבוססות על ביצים, שכן ניתן לקבל את אותן הטבות בכל חלק של העלות. אתה יכול גם לבחור דגני חלבון גבוהה כגון קינואה בורגול על פסטה, או להוסיף קומץ אגוזים לסלט שלך. כדי להפוך את חלקה גבוהה חלבון ללא אבקת חלבון, נסה להוסיף אגוזים הקרקע חלב וחמאת בוטנים, אשר יכול לטפל בחלבון שלם המשרתים במשקה קל וטעים אחד. קצת יצירתיות יכול ללכת דרך ארוכה לקראת צריכת חלבון היומי שלך תוך שמירת התוכן של הארנק שלך.

מקורות חלופיים