את הטוב ביותר גג רכוב מזגנים

מזגנים על הגגות מציעים את יכולת הקירור הטובה ביותר. הם בדרך כלל דורשים פיצול תכונות המערכת, כפי שהם מגניב דרך צינור. מזגנים רכוב דרך הגג נחשבים נוח בשל העובדה שהם מחוץ לדרכו של כל בניין חיצוני או בנייה הביתה על ידי כך על הגג, רמת הרעש הוא גם הרבה יותר נמוך. בעת בחירת יחידת המזגן, זה חיוני כדי לחפש את היעילות ואת מקבל SEER (עונתיים אנרגיה יעילות יחס) מודל יעזור לך להשתמש לפחות כמות האנרגיה. גודל הוא גם גורם חשוב מאוד, כפי שאתה חייב לקבל יחידה המספקת את הסכום הנכון של BTU עבור הבית שלך. לבסוף, שקול את קלות ההתקנה, כמו גג רכוב מזגנים בדרך כלל דורשים כמות מסוימת של צינור.

מכשולים נפוצים

יש אנשים הסבורים כי על ידי רכישת יחידה גדולה יותר ממה שהם באמת צריכים, היחידה יהיה מגניב יותר ביעילות. זה לא נכון בכלל, כמו גדול מדי של יחידה לא תסיר לחות ביעילות. קבלת יחידת בגודל הנכון המזגן היא ההחלטה החשובה ביותר תצטרך לעשות על הרכישה הזו. עם זאת, באשר ליחידות אלה להציב במיוחד על הגג, הנפילה העיקרית היא העובדה שהם הקשים ביותר לשירות.

איפה לקנות

על פי חיפוש לצרכן הן איכות סמית ‘ו Sears להציע את המחירים הטובים ביותר על יחידות המזגן. הם נושאים מגוון רחב של מוצרים באיכות גבוהה SEER לבחירה. שתי החברות גם מציעים חינם חימום וקירור הערכות. מומלץ להשוות בין מוצרים ושירותים באמצעות שתי החברות, לפני בחירת החברה אשר יכול להציע את העסקה הטובה ביותר עבורך.

עֲלוּת

מערכת מיזוג אוויר על הגג תהיה בדרך כלל בטווח שבין 1,000 ל -6,000 דולר. המחיר תלוי בכמות של BTU הציע ורמת יעילות. ככל קיבולת הקירור גבוה יותר יעילות האנרגיה שיעורי, יותר כסף תצטרך לשלם. עם זאת, יש לזכור כי יחידות SEER תחסוך לך כסף בטווח הארוך, כפי שתחסוך על העלות של חשבונות אנרגיה גבוהה.

טיפים פנימאי

בשל העובדה כי גג רכוב יחידות מזגן חשופים לאור שמש ישיר, הם יכולים להתחמם יתר על המידה, הפחתת האפקטיביות שלה. לכן, עדיף למקם אותם באזור על הגג שמקבל את גוון ביותר ואת כמות לפחות של אור שמש ישיר.