את החשיבות של משחק ספורט

ספורט משחק מספק יתרונות חשובים עבור צעירים ומבוגרים כאחד, החל שיפור כושר ובריאות לפיתוח של צוות רוח ורגשות של הישג. מצא ספורט שאתה אוהב ואתה מקל עם זה בעת ובעונה אחת ללמוד כמה שיעורי חיים חיוניים וקצור תגמולים חיוביים.

ספורט כושר גופני

משחקי ספורט, במיוחד אלה הכרוכים בפעילות רבה, כגון כדורגל, כדורסל, טניס ורקטטבול, יכולים לעזור לך לנהל את המשקל שלך, וגם לתת את השרירים ואת מערכת הלב וכלי הדם אימון טוב. השתתפות על בסיס קבוע עוזר לך לשרוף קלוריות. לדוגמה, אדם בן 155 ק”ג שמשחק כדורסל במשך שעה שורף כ 596 קלוריות. הפעלת ילדים בספורט שהם יכולים לשחק לאורך חייהם יכולים לקבל אנשים צעירים המשמשים להתאמן על בסיס קבוע, אשר יסייע להם להישאר בכושר כפי שהם מתבגרים.

הערכה עצמית וביטחון עצמי

להתערב בספורט מספק הזדמנויות לאנשים לראות את התוצאות של מאמציהם. אם אתה מתאמן קשה על הספורט שלך ולראות הצלחה, זה בונה הערכה עצמית. אם אתה להביס יריב מאתגר, אתה חייב להרגיש שאתה עשית משהו כדאי. מאסטרינג מיומנות, כגון עקבית לשרת בטניס, גם מגביר את הביטחון העצמי.

ספורט ועבודת צוות

ספורט יכול לספק הזדמנות ייחודית עבור המשתתפים ללמוד ולהעריך את החשיבות של עבודת צוות. זה בהנחה שאתה משחק ספורט קבוצתי, ולא יחיד, כגון טניס או גולף. אם אתה בצוות, אתה לומד מה זה אומר לעשות את החלק שלך בעבודה ולקצור את החלק שלך היתרונות. הרעיון הוא שכולם בצוות לומדים להסתמך על כולם.

ספורט והזדמנויות

אנשים צעירים המצטיינים בספורט אבל יש אמצעים פיננסיים מוגבלים למצוא ספורט יכול לשפר את הסיכויים שלהם להשתתף במכללה על פי בחירתם. בעוד מלגות אתלטי רבים אינם מספקים את כל ההוצאות עבור השתתפות בקולג ‘, כמה יכול לעזור במידה ניכרת. אם יש לך כישרון עבור בייסבול, כדורגל, כדורסל או אפילו פחות נפוץ ספורט כגון לקרוס או צוות, היכולות שלך יכול לעזור לך הזדמנות לשחק וללמוד בקולג ‘.