את ההשפעות של shatavari

Shatavari, הידועה בשם מדעית asparagus racemosus, שימש במשך דורות כתרופה טבעית. Shatavari נפוץ באיורוודה, משמעת ריפוי הוליסטי הודי, אבל יותר ויותר את התכונות הרפואיות של הצמח נחקרים על ידי מומחים רפואיים מודרניים. הצמח גדל בהודו בג ‘ונגלים והוא גדל גם בבתים וגנים הודי רבים.

שאטוורי

Shatavari מוערך ברפואה איורוודי על שורשיו ועלים, והוא המרכיב העיקרי טיפולים רבים, כגון shatavari gulam ו shatavari ghrtam. Shatavari עשיר בחלבון, שומן ופחמימות ויש לו כמויות קטנות של ויטמינים B, C ו- A.

שימוש מסורתי

Shatavari שימש באופן מסורתי למגוון רחב של מחלות ומחלות, כולל הפרעות עצבים, שלשולים, בעיות בחזה, גידולים, דלקת יתר לחץ דם. לדברי אליזבת מ ‘וויליאמסון בספרה “צמחי מרפא עיקריים של איורוודה”, השורשים הם הנפוצים ביותר לטיפול בבעיות הנקה אצל נשים. הוא משמש גם לטיפול בתלונות על בריאות המינית, כגון אימפוטנציה, גיל המעבר, אי פוריות והפלה.

שימוש רפואי

Shatavari לא נעשה שימוש באופן רשמי של הרפואה המודרנית של נובמבר 2010. בעוד USDA של גרפלזמה משאבים מידע ברשת מפרטת מספר שימושים עבור shatavari, זה לא עולה כי כל אלה מוכחות.

מחקר

היו מחקרים רבים בשימוש של shatavari לשימוש רפואי מודרני. מחקר שפורסם ב “Journal of Endocrinology” בשנת 2007 מצא כי אספרגוס racemosus שורש כאשר נעשה שימוש על חולדות היה מגרה שימושי עבור הפרשת אינסולין. החוקרים מצאו כי הוא עשוי להיות שימושי כטיפול בסוכרת בעתיד. מחקר נוסף על חולדות, שפורסם ב “המוח והכרה” באוקטובר 2010, מצא כי shatavari שיפרה את הזיכרון של חולדות למד מוגן מפני אמנזיה. מחקר זה גם מציין כי shatavari נמצא כי יש תכונות נוגדות דיכאון.עוד נדרש מחקר כדי לקבוע את ההשפעות המדויקות של shatavari על בני אדם. מחקרים שעקבו אחר השימוש בהנעת הנקה אצל נשים הניבו תוצאות משתנות, כאשר מחקר אחד הראה ירידה ביצור החלב עם הפסקת צריכת שאטווארי, אך מחקר אחר לא הראה הבדל בין אלו שנטלו את שאטוורי לבין אלו שנטלו תרופת דמה, על פי ח ‘. פנדה ב “צמחי מרפא טיפוח ושימושיהם.

אַזהָרָה

נקוט משנה זהירות אם אתה מתכנן לקחת את shatavari. לשטאבארי יש השפעה שלילית על נשים הרות. מחקר שפורסם ב “Journal Journal of Experimental Biology” בשנת 2006 מצא כי שורש shatavari היתה השפעה שלילית על חולדות בהריון. החולדות שקיבלו שאטווארי היו בעלות סיכוי גדול יותר לספיגה מחדש של העובר, לגודל קטן יותר של מלטה ולצאצאים קטנים יותר. ההשפעה של עשב על בני אדם בהריון דורש מחקר נוסף.