את ההגדרה של סיבים אגבה

כמה סוגים של צמחים אגבה מכילים סוגים שונים של סיבים. אגבה יכולה לצמוח בסביבות סובלניות לבצורת והיא משגשגת בקרקעות יבשות וסטריליות. מספר מדינות לגדל מינים של אגבה ליישומים מסחריים. אתה יכול למצוא סיבים אגבה המשמש לייצור טקסטיל, חומרי מילוי תעשייתי, נייר, מסננים, מזרנים, שטיחים ומגוון של חבלים ו twines.

צמחי אגבה הם צמחים רב שנתיים שאינם מכילים סיבים. ניתן להסיר את הסיבים האלה במכונה או ביד. תהליך הסרה זה כרוך ריסוק או להכות את העלים עם גלגל מסתובב בעל קצוות קהה. חלקיקי העלה כתוש נשטפו אז, מוברש מיובש, יצירת סיבים אגבה. אתה יכול לכיתה את הסיבים אגבה לפי גודל הצמח ועל ידי איכות של סיבים וכתוצאה מכך.

באופן מסורתי, אנשים ילידים, כולל האינדיאנים האמריקנים, השתמשו בסיבי אגבה כדי להפוך את החוט. כיום, היצרנים בדרך כלל להשתמש סיבים אגבה בתעשיית הטקסטיל. בנוסף, חברות המייצרות מוצרים ירוקים כגון מטליות, חפצי אמנות, נעלי בית, חגורות ומוצרי ספא בדרך כלל משתמשים בסיבי אגבה. יישומים אחרים עבור סיבים אגבה כוללים כיסויי קיר וחוטים שנעשו עבור מוצרים מיוחדים כגון שטיחים עמיד ושטיחים.

תעשיות שונות להשתמש סיבים אגבה להחליף את הכימיקלים הקשים ואת הרעילות שנמצאו סיבים סינתטיים. היצרנים משתמשים בסיבי אגבה כסוכן חיזוק לאסבסט ופיברגלס בחומרים מרוכבים. ישנם שלושה ציונים שונים של סיבים אגבה בשימוש ביישומים תעשייתיים. יצרנים להשתמש בכיתה נמוכה לייצר מוצרי נייר. תעשיית החבלים משתמשת כיתה בינונית של סיבים אגבה כדי להפוך חבלים ו twines. לבסוף, היצרנים להשתמש בכיתה גבוהה של סיבים אגבה לייצר חוטים יפים וחוטים.

זנים ספציפיים של צמחי אגבה יש מאפיינים שונים לייצר סיבים שונים וריאציות. סיסל הוא צמח צמח אגבה כי יגדל כמעט בכל מקום ויש לו סיבים חזקים, נוקשה נפוץ לעשות חבלים וחבלים. Henequen הוא עוד צמח צמח אגבה המייצרת סיבים קשיחים ודקיקים המשמשים לייצור מחצלות מחזק עמיד כי יש כתמי ברק ו להתנגד. הצמח אגבה איסטל יש סיבים קצרים גס המשמש לייצור מברשות ומוצרי חוט נמוך.

Agave לחלץ סיבים

Agave מוצרים סיבים

מוצרים תעשייתיים

סוגי סיבי אגבה