אבץ גרעיני חמניות

גרעיני חמניות להפוך חטיף בריא מאוד כי הם טעימים גדולים ארוזים עם חלבון, שומנים חד בלתי רוויים, וכל מיני ויטמינים ומינרלים, כולל אבץ. מי צריך יותר של מינרל חשוב זה יכול בקלות להוסיף זרעי חמניות סלטים מנות עיקריות, או לאכול אותם כמו חטיף.

פוּנקצִיָה

אבץ מעורב בכל דבר, החל חוש הריח לתפקוד המערכת החיסונית. אבץ מחזק את המערכת החיסונית שלך על ידי הגדלת מספר תאי דם לבנים ותאי T כי להילחם בזיהום. אתה צריך אבץ לריפוי פצעים, סינתזת ה- DNA, סינתזת החלבון חלוקת התא, על פי משרד תוספי התזונה. למרות מחסור אבץ אינו נפוץ מאוד בארצות הברית, זה לפעמים משפיע על אנשים עם מחלות גסטרואינטסטינליות, אלכוהוליזם או מחלת תאי חרמש. צמחונים, נשים בהריון ונשים מניקות עלולים לסבול גם מחסור באבץ.

הסכום המומלץ

הקצבאות היומיות המומלצות, או RDA, עבור אבץ הן 8 מיליגרם עבור נשים בוגרות, 11 מיליגרם עבור גברים בוגרים ונשים הרות, ו -12 מיליגרם לנשים במהלך ההנקה. אונקיה אחת של גרעיני חמניות מופגזים מספקת 1.5 מיליגרם אבץ, המהווה כ -10% מהערך היומי של אבץ.

מַשְׁמָעוּת

גרעיני חמניות הם מקור טוב של אבץ, כמו בשר אדום, פירות ים, עופות, שעועית, מוצרי חלב, דגנים מועשרים ואגוזים. זרעים אלה מספקים גם סיבים, ניאצין, ויטמין E, ברזל, סידן, סלניום וחלבון. ילדים שאינם רשאים לקחת חמאת בוטנים לבית הספר יכולים לארוז חמניות אגוז חמניות, שהוא חלופה בריאה ובטוחה עם בונוס נוסף של אבץ.

שיקולים

גרעיני חמניות, כמו אגוזים וזרעים אחרים, הם מקור מרוכז של אנרגיה ב 165 קלוריות לאונקיה. לא אוכלים כל כך הרבה כי אתה עולה על הקלוריות שהוקצו שלך ליום.

תובנה מומחה

צמחונים, נשים בהריון או מניקות, אנשים עם מחלות גסטרואינטסטינליות, אלכוהוליסטים ואנשים עם מחלת תאי מגל, נמצאים בסיכון הגבוה ביותר לחלות באבץ, על פי משרד התזונה. אנשים שנופלים לתוך כל הקטגוריות הללו צריכים לכלול מקורות טובים של אבץ, כגון גרעיני חמניות, בתזונה שלהם ואולי לקחת תוספת גם כן.